Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek létezik olyan nö,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan nö, akit nem zavarna, ha kapcsolat közben BDSM szolgáltatást nyújtó prostikhoz járnék?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy aki velem összejön annak úgy kéne éreznie, hogy kötelessége bármibe is belemenni. Én ezeket magamtól is el tudom intézni. Az úgy korrekt?

2019. szept. 3. 21:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
32%
Mi az a bdsm?
2019. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Bondage & discipline, Domination & submission, Sadism and masochism
2019. szept. 3. 21:58
 3/32 anonim ***** válasza:
90%
Persze, aki nem tervez veled komolyan
2019. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Diazepam ***** válasza:
100%
Miért nem keresel olyat, aki alapból kedveli a bdsm-et? Előbb találnál ilyet, mint egy olyat aki nem szereti de elnézi hogy prostizol.
2019. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne korrekt.

Miért nem ilyen csajt keresel?

2019. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Én komoly kapcsolatot szeretnék, családot meg gyerekeket.

Csak nem szeretném, hogy annak a nőnek akivel együtt vagyok miattam kelljen szenvednie.

Ezért azt inkább olyannal csinálnám, aki pénzért bevállalja..

2019. szept. 3. 22:01
 7/32 A kérdező kommentje:

Hol találok olyan nőt, akit felizgat, ha megkötözöm és csipeszeket teszek a mellbimbojára, szájpecket a szájába?

Szerintem ilyen nö nincs.

2019. szept. 3. 22:03
 8/32 anonim válasza:
66%
Undorító még a kérdésfeltevésed is, és erkölcstelen a gondolkodásod. Szegény jövőbeli párod. Hallottál már a Hpv-ről, trichomonas stb. Óvszerrel is terjednek mivel az óvszer nem borítja be a teljes p*niszt. Ezért kap el sok barátnő, feleség hpv-t és egyéb fertőzéseket mert vannak ilyen emberek mint te. Aztán a hpv miatt 5 év után kapnak egy méhnyakrákot. Gratulálok! Vannak bdsm társkeresők ahol keresgélhetsz. Sok hasonló beállítottságú nő létezik. De aki ilyen kérdést tesz fel ne csodálkozzon hogy nem akadnak a horogra.........
2019. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Bdsm partnerkeresőn nyilván
2019. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Nincs szükségem óvszerre, mert behatolásra sincs szükségem.

Ki kapott utoljára nemi betegséget attól, hogy megkötözött egy nőt, csipeszeket tett a mellbimbojára illetve szájpecket a szájába?


Te tisztában vagy az alapvető szexuális dologról? Még egy HIV fertőzött sem terjeszt SEMMIT puszta érintéssel.


Nem kielégülni szeretnék. Miért akarnám megcsalni a leendő párom???

2019. szept. 3. 22:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!