Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te oda mernél menni?

Figyelt kérdés
ha pl a Margit-szigeten látnál egy padon/fűben ülő lányt aki olvas, és megtetszik neked, oda mennél beszélgetni?

2019. szept. 15. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Simán :) holnap ezt fogom tenni a helyi vasútállomáson reggel :) még nyáron amikor mentem melóba a 6:45 vonattal ment egy lány aki tetszett nekem most pénteken megnéztem hogy még jár e ezzel a vonattal és elszántam magam hogy hétfő reggel mindenképp leszólítom. Esetleg részletezzem majd mi volt?
2019. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha férfi lennék, és elégedett lennék magammal, lenne önbizalmam, akkor igen.

Szerintem ha normálisan, nem erőszakosan, csak ismerkedés céljából mész oda, és képes vagy érzékelni a lány jeleit,hogy neki ez hogy tetszik akkor csak bátran.

Nekem lányként jól esik, ha hozzám szól egy udvarias fiú. :)

2019. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Odamernék, de nem tenném.

Nyilvános helyen nem akarom zaklatni a nőket, főleg ha először látom.

Mondjuk ha már ötödik alkalommal látnám még mindig egyedül, akkor igen.

2019. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
alapesetben nem hiszem, hogy lenne hozzá bátorságom. egyszer láttam egy szép lányt, aki az egyik kedvenc írómtól olvasott egy könyvet, és mivel az említett író nem igazán ismert itthon, ezért ezt valamiféle isteni jelnek tekintettem és odamentem hozzá. jó pár percig beszélgettünk, aztán végül nem lett semmi a dologból, de legalább megpróbáltam :-)
2019. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Nem mennék oda. Valószínűleg dolgom van, s valószínűleg az olvasás neki is az. Nem szoktam elfoglalt emberekhez odapofátlankodni.
2019. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos nem.
2019. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem. Egyrészt meg nem akarnám zavarni/ zaklatni, az a lány valószínűleg nem azért ment ki a Margit szigetre mert pasizni akar, még ha én nem tudhatom hogy egyébként nem lenne rá nyitott. Másrészt, én nem vagyok elégedett magamnal jelenleg, emiatt az önbizalmam is kicsit le van törve. Talán bő 1 évvel ezelőtt nem okozott volna gondot egy ilyen feladat, most viszont igen
2019. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én simán. Lehet azt úgy tenni, hogy ne legyen intruzív. Ha a lány adja a jelet, hogy "haggyá má békibe", azt észre kő vennyi.
2019. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Másik oldalról:


Ha én vagyok a lány, aki kiment a Margit-szigetre olvasni, akkor a pokolba kívánnék bárkit, aki odajönne csevegni.

2019. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Ha én vagyok a lány, aki kiment a Margit-szigetre olvasni, akkor a pokolba kívánnék bárkit, aki odajönne csevegni."


Na igen én pontosan emiatt nem megyek oda csak úgy vadidegen emberekhez.

Szóval az ismerkedés maga arról szól, hogy ismeretlen emberekkel alakítunk ki kapcsolatot. De hogyan?

Honnét tudjam ki reagál rá jól és ki fog elküldeni a francba, vagy rosszabb esetben még zaklatásnak is veszik a dolgot, esetleg rendőrt hív (?).

Szóval szerintem ez a mai világban akár egy elég veszélyes "játék" is lehet, ennek ellenére mindenki azt mondja, hogy csak bátorság kell hozzá, meg magabiztosság. Szerintem ez rohadtul nem így van.

Most gondoljunk bele a egy lány mondjuk ül valahol egy padon, egyedül és te aki tegyük fel egy 2m-es 100 kilós medve odamész ismerkedni. Lehetsz akármilyen magabiztos meg kedves, valószínűleg a csaj összesz*rná magát és nem arra gondolna, jajj milyen jó pasi, hogy így le mert szólítani...

2019. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!