Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire jelent hátrányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire jelent hátrányt ismerkedésnél, ha kicsit más elképzeléseim vannak egy hosszútávú, tartós párkapcsolatról, mint a többségnek?

Figyelt kérdés

Én mindig is úgy képzeltem el, hogy a párom majd egyben a legjobb barátom is lesz, a lelki társam, akivel bármit meg tudok beszélni és osztozunk örömben, bánatban. Akivel feltétel nélkül elfogadjuk, segítjük egymást, motiváljuk a másikat a céljai elérésében. Ezen kívül számomra nagyon fontos lenne, hogy tényleg a lelki összhangra épüljön a kapcsolat, ugyanis én szexuális együttlétet nem szeretnék majd kettőnk között. Nem tartom magam aszexuálisnak, de bevallom, hogy magától az aktustól undorodom és többek között ennek a hiánya miatt ért véget az előző kapcsolatom. Sokan szintén alapnak tekintik, viszont gyereket sem szeretnék semmilyen körülmények között. Nem tudom, hogy ezek mennyire számítanak nagy elvárásoknak, ezért is tettem fel ezt a kérdést.


19/L



2019. szept. 20. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Azt hittem, srác vagy, akkor írtam volna, hogy van ilyen, de lányként nagyon nehéz lesz. Szinte nincs olyan pasi, aki ne akarna szexelni, vagy azt ne máshogy élné ki.
2019. szept. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen kapcsolatot egy másik asszexuális emberrel lesz.

Semmilyen más, "normális" kapcsolat nem fog működni szex nélkül.

Ha nem működik a szex, nem működik semmi.

2019. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy kedves impotens férfit, aki a lelki társad lehet. Sok szerencsét!
2019. szept. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Ivartalanított férfiak között kellene keresgélned, mivel ez nem egy olyan dolog amit el lehet nyomni. Még a papoknak, ájtatos szerzeteknek sem sikerül. Csak annak akinek alapból nincs, vagy önként eltávolított mindent ami miatt hormonjai vannak. De ilyen nagyon kevés van.
2019. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Rockarc ***** válasza:
100%

Vagy van valami sulyos traumad, vagy meg nem nottel fel. Teljesen mindegy melyik, parkapcsolat nincs sex nelkul. Kesobb lehet, hogy ugy alakul, hogy megritkul, de ha mar az elejen sincs, az tuti red flag a ferfiak 99,99%-nal. A maradek pedig valami fejlodesben visszamaradott kisgyerek, aki nem valoszinu, hogy meg tudna adni azt, amire vagysz. Ha nagyon nem tudod kinoni ezt a hozzaallasod par even belul, akkor egy pszichologus segithet rajtad, mert ez nem egy normalis allapot.


43F

2019. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Diavolino44 ***** válasza:
100%
A szex egy kapcsolat mozgatórugója, szóval olyan társat kell keresned aki szinten így gondolkodik. Ez sztem is aszexualis férfi lesz. Ami nem túl gyakori. Szóval nehéz lesz.
2019. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen elvárásokkal nem fogsz tudni kapcsolatot kialakítani. Pláne lányként. A szex nagyon fontos egy kapcsolatban, azzal is kifejezik az egymás iránti ragaszkodást és törődést. Tulajdonképpen ez az ami az intimitást megadja. Keres inkább egy nagyon jó barátot.
2019. szept. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
45 év feletti bácsikák közt keresgélj.
2019. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezek szerint akkor érdemes lenne egy aszexuális közösséget, csoportot keresnem? Nem igazán szeretem így bekategorizálni magam, bár egy ilyen társaságban tényleg olyan személyek lennének, akik legalább már ennek az egy kritériumnak megfelelnek.
2019. szept. 20. 18:37
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Így volna érdemes keresgélned. Ha hagyomanyos párkapcsolatra vágyókkal ismerkedsz, akkor amint előadod az elméletedet a tökéletes kapcsolatról, mindenki menekülni fog. Teljesen feleslegesen hoznád magad ilyen helyzetbe. Én nőként mondom, hogy nincs a világon az a fantasztikus férfi, akivel lett volna második randi, ha elmondja azt, amit te most leírtál. Semmilyen lelki kötődés kedvéért nem mondanek le a párommal a testi kapcsolatról. Ha kifejezetten aszexuális partnert keresel, akkor szűkíted a kört és nem kell felesleges köröket futnod.
2019. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!