Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélyem van ha még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van ha még a 160 cm sem érem el?

Figyelt kérdés
Jó dönrés volt hogy 28 éves koromig még nem voltam lánnyal?
2019. okt. 13. 10:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%

A problémáid is eltörpülnek másokéi mellett. :D


Amúgy nem sok, főleg ha ezzel foglalkozol állandóan. Abszolút semmi, ha kopaszodsz és kefebajszod is van mellé, de ebben az esetben lehetsz egy ilyen Globex-szerű cég középvezetője aki mindig őrjöng, hogy "A törvény én vagyok!" meg "Nem örülök!!!"

2019. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%

Láttam már 160 centi alatti pasikat (olyan magas volt mint én, 158 centi), akikkel simán összejöttem volna.


A magasság önmagában nem dönt.

2019. okt. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Ha normális libidód van, akkor nagy hülyeség volt kihagyni a szexet meg a nőzést. De persze be lehet pótolni. Szerintem ne legyenek gátlásaid, nyugodtan menj rá pár centivel magasabb nőkre is. Max elutasítanak, aztán jön a következő.
2019. okt. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
#1. Szerintem meg kisebb gondja is nagyobb nálad. :p
2019. okt. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
Nem volt jó döntés.
2019. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
Prince sem foglalkozott ezzel, csak tette a dolgát, kibontakoztatta a dalszerzői, hangszeresi, énekesi, stúdiótechnikai, arculat- és ruhatervezői (stb. stb.) tehetségét, és egy csomó más tehetséges művészt is elindított a pályán. A csajok meg jöttek csőstül.
2019. okt. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
42%
#7: Miért nem egyből Rocco Sieffredi-hez hasonlítod? Ő is megcsinálta a szuper karrierjét a 22 centis farkával. Gondolom a kérdező annyira h***e, hogy a zseniális világraszóló énektudásával inkább a gyári szalagmunkát választotta a popszakma helyett. Én is egy világi idióta vagyok, hogy 170 centisen nem mentem kosárlabdázónak pedig gyerekként imádtam... -_-
2019. okt. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
29%
Kb O.
2019. okt. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%
Ha ez vígasztal, én 195 vagyok, és ígyis keresztül néznek rajtam a nők.
2019. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
58%

Miért ne lenne esélyed? De ha nem teszel érte...

F.

2019. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!