Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal nők, milyen személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők, milyen személyiségű, viselkedésű párt választanátok magatok mellé?

Figyelt kérdés

Hosszútávú kapcsolatra milyen típusúak a legmegfelelőbbek szerintetek?


20-25 évesek válaszaira lennék kíváncsi!


Köszi a válaszokat!:)


2019. okt. 14. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerény, visszafogott, megfontolt, intelligens, kedves, figyelmes, udvarias, szorgalmas, megbízható, becsületes.

22/L

2019. okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Férfi vagyok bocs de ami hosszu távra alkalmas

Az az őszinte, a huseges, a humoros, a bátor, a céltudatos, a szorgos, aki tud romantikazni de azért csipkelödni is

Meg oke aki még tanuló az tanuló de ugye bár tanuljon jol hogy minnél sikeresebb legyen, aki képes meghallgatni, aki tud engedni is de legyenek neki azért szilárd elvei... (adok-kapok)

Akire tudnak számítani segítőkész meg tud hozni nehezebb döntéseket is


Kb szerintem ezek azok a tulajdonsagok

De azt hozzáteszem azért ezt fordítva is el várható mert aki ezeknek mind tényleg meg tud felelni na a mellé egy aranyásó és stb társai ne próbálkozzon... 😓

2019. okt. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerény, de egyben határozott, vicces, udvarias, kicsit romantikus, okos, megfontolt.
2019. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Na most jól leírták, hogy milyet NEM. A tapasztalat az, hogy azok a férfiak, akik ezekkel a belső tulajdonságokkal rendelkeznek, lesznek folyton megcsalva, semmibe véve és eldobva, mint egy darab szemét, valami menő csávó miatt, aki csak kihasználja a nőket. Aztán meg megy a sírás, hogy nincs egy normális férfi sem. Tudat alatt a nők az alfákra vágynak, béta tulajdonságokkal rendelkezni nem kifizetődő.
2019. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es nyilván az ilyen hulye kis pixák olyanok de egy olyan nő aki szinten rendelkezik a fenti tulajdonságokkal ami amugy jol le lett pontozva


Meg amugy még egy ribibb nő sem csalja meg azokat a férfiakat aki ki elégítik őt szexualisan romantikusan.... hagyunk ezt a beta alfa hülyeséget!


Sok férfi nem férfi mig sok no nem no....!!!!! Ez az igazság....

2019. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vicces, huseges es igenyes (= ne a dzsungelbol kelljen kibontani... :D)
2019. okt. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos higy ez szamomra a megfelelo de en ilyen tulajdonsagu palikm ereztem jol magam kapcsolatban, hosszabb rovidebb tavon..

Humoros, nem sertodekeny, kozvetlen, segitokesz, hatarozott, sejtelmes, buszke, piperkoc, igenyes, es nagyra toro.....


Akik ezeket a tulajdonsagokat viseltek imadtam oket d esajnos nehativ tulajdonsaguk kozott MINDNEK ott volt hogy imadtak a noket.... ebben a temaban igenytelennek szamitott mind... nem szamitott hogy barna szoke fekete nagyobb mellu kisebb seggu kover vekony kek szemu raguas szemuveges akit az utjukba fujt a szel vagy maguk ele sepertek megbaxtak.


Jelenlegi kapcsolatomban ennek az izgi resze mar elmult nala viszont jatszik negativ tulajdonsagkent a sertodottseg..... de sokszorosan jos zivi es minden massal karpotol....! Leglabb en is kicsit visszabb veszem a szamat ezert! 😅

2019. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A nők erre a kérdésre mindig egy pozitív tulajdonságokkal megáldott pasit fognak leírni, oszt majd beleszeretnek ennek az ellenkezőjébe.

Nem okolom a lányokat, hisz ez nem olyasmi amit kontrollálni lehet...de így legalább van esélyük az előnytelen külsővel és belsővel rendelkező pasiknak is.

2019. okt. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok

Azt kihagytam, hogy ne akarjon gyereket, mert en se akarok.

2019. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A #4-es mondta meg a tutit... szerény? visszafogott? kedves? ne vicceljetek már... mindenki tisztában van vele, hogy nem az ezekkel a tulajdonságokkal rendelkező férfiak sikeresek manapság a nőknél.

Ha megkérdeznek egy nőt pont ezeket fogja mondani, aztán 2 nappal később összejön pontosan az ellentétjével..

Tapasztalatból mondom, én a fenti tulajdonságokkal rendelkez(t)em, de mindig megkapom hogy nagyon kedves, okos, figyelmes vagyok de mégsem ez kell neki.. aztán összejönnek egy tipik tahóval.

2019. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!