Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok őszintén irjátok le,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok őszintén irjátok le, egy 30 éves férfitől mit vártok el egzisztencia terén?

Figyelt kérdés
Nem provokativ a kérdésem.. 30 éves vagyok és arra lennék kiváncsi ha egy velem egykorú férfivel ismerkednétek mi az a határvonal, ami alá nem mennétek anyagiak terén pl ha nem lenne kocsija vagy ilyesmire gondolok. Tehát mit vártok el minimális szinten egy 30-as pasitól mije legyen egy férfinak ennyi idős korára??
2019. okt. 15. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem várok el semmit, csak hogy tudjon bánni a pénzzel és legyen célja.

Szerintem elég sok szerencse is kell ahhoz, hogy valaki 30 éves korára lakást tudjon venni, nekem is azért van, mert anyuék egyetemista koromban a fenekem alá rakták. Ez pedig elég nagy segítség volt, így most nem kell lakbérre költenem, sokkal több pénzt tudok félre tenni. De ha valakinek a családi háttere nem olyan, akkor azért nem egyszerű dolog ez. És mivel nekem van lakásom, marhára nem érdekel, hogy a másiknak van-e, ha komolyra fordul a dolog, nyugodtan hozzám költözhet, aztán majd gyűjtünk együtt a következő, nagyobb lakásra. Nekem a kocsi sem fontos, ha nem használja ki valaki, akkor minek? De az előnyös, ha legalább jogsija van:)

2019. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolja úgy, hogy az ő dolga, hogy ellássa és fenntartsa magát, és törekedjen erre.

És ne támaszkodjon ebben a nőre, ne akarjon ráköltözni, cselédesíteni, mamásítani.

Nekem volt olyan udvarlóm, aki elvileg magára vezette a háztartást, fenntartott egy nagy házat és egy kocsit, de első randira nem hívott el sehova, hanem kéredzkedett, hogy hozzám jöjjön és főzzek neki vacsorát... szerinted???:)

2019. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
... ja, nem ő vette volna az alapanyagot a kajához, se az edényeket, se együtt főzni nem akart, se megteríteni, se mosogatni... érted...
2019. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
lakás, kocsi, menő állás, sportos test...ilyen nincs hogy mind egyszerre legyen. Kivéve, ha valakinek sokmindent megadtak a szülei. De önerőből, kizárt, másnak is 24 órából áll a napja.
2019. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem várok el semmit csak, ha összejövünk hasonlóak legyenek az elképzeléseink és együtt tudjunk gyűjteni. A mai világba akit nem támogatnak a szülei és nincs együtt 10 éve valakivel akivel ketten összetudnak rakni egy kisebb lakást meg vannak lőve.
2019. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Őszintén azt várom el, hogy legyen állandó munkahelye és ha csak nincs valami súlyos indok, akkor ne havonta cserélgesse a munkahelyeit.

Kocsi, lakás van nekem saját, de nem várom el, hogy a másiknak legyen.

Nekem ezeknél fontosabb, hogy mi pl. mi a munkája (és nem anyagi értelemben: szimpatikusabb egy tanár nettó 130 ezerrel, mint pl. egy közgazdász a triplájáért), mik a céljai, mi érdekli.

2019. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Csak azt várom el, amit én saját magam is el tudtam érni.


A barátom most már társam, együtt is élünk 6 éve már, első 4 évben majdnem feleannyit keresett mint én.


2 évvel ezelőtt talált végre olyan állást amilyet szeretett volna, és ott már sokkal jobban keres.

A végzettsége megvolt de nem talált munkát azzal a végzettséggel. De segítettem neki én is keresni, és végül egy ismerősöm által sikerült is.

2019. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
#7: És bármikor, ha akármilyen ellentét alakul ki közöttetek, ezt azonnal mint aduász kártyalap fogod előrántani. Te szerezted. Neked köszönheti. Nálam ez nem lenne pálya.
2019. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8-as.

Ez most komoly? Ti itt ezen az oldalon csak rossz embereket ismertek és csak rossz embereket?


vicc...

2019. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

A párom 29 éves és ugyan van egzisztenciája (saját ház, céget vezet, több diploma...), de emellett normális értékrendje van! Figyel az anyagiakra, de nem zsugori, inkább megfontolt. Céljai vannak, fejlődni és halafni szeretne, tele van ambíciókkal. Mégsem egy fellengzős férfiállat, aki kitartott feleséget akarna csinálni belőlem... Eddig csak korombeliekkel ismerkedtem, így nem volt sok elvárásom. A stabil munkahely és fizetés nekem kell a másikban és a célok felé való haladás...

22N

2019. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!