Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolatban élő nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő nők miért viselkednek úgy néha, mintha nem is lenne párjuk?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon is az imént olvastam erről a létező jelenségről, hogy olyan nők kedveskednek/flörtölnek a férfiakkal, akiknek valójában van párjuk. Én is tapasztaltam már hasonlót, hogy valószínűleg foglalt nők kitartóan keresték a társaságomat olyan benyomást keltve számomra, mintha senkijük nem lenne. Miért csinálja ezt néhány nő? Nem lennék a párjuk helyében, nagyon rosszul eshet ez a párjuknak is, ha kiderül, hogy más férfiak fele kacsintgat a barátnőjük/feleségük.

2019. okt. 25. 23:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Ffiak is viselkednek ugyanigy....exem pl sok ismerősének el se mondta hogy vagyok meg gyerekei is vannak....amikor meg már elmondta, kb. úgy mintha a gyerekeket az UFO-k küldték volna hozzá.
2019. okt. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%

Azért, mert hiába csinálják a fejüket a nők, ugyan úgy félrelépnek, mint a férfiak.

Én már totál megszoktam, hogy kapcsolatban élő nők dobálják a labdát.

2019. okt. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Én alapból nem értem, hogy miért lenne minden nő normális?

A férfiak és a nők egy része is idióta. Miért lenne a nemek között szignifikáns különbség?

2019. okt. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Egónövelés
2019. okt. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Engem inkább az húz fel, hogy ha valakivel kedves vagyok és nem egy zárkózott, bunkó p...a, akinek ha köszönnek, már azzal jön, hogy takarodj, van barátom, akkor egyből mindenki azt hiszi, hogy van esélye és a párom mellett flörtölök vele.


Múltkor például voltam edzeni. A keretben egy srác edzett, megkérdeztem, hogy mennyi van vissza még neki. Egyből mondta, hogy menjek oda nyugodtan, majd váltva használjuk. Hát mondom oké. Aztán még segített felrakni a súlyokat is nekem, amit én megköszöntem, aztán beszélt hozzám pár szót az edzésről, meg én is vele. Aztán később újra megtalált, hogy szimpi vagyok neki és milyen kedves, szeretnék - e vele meginni valamit. Akkor mondtam, hogy sajnos van párom, ő meg még beszólt, hogy akkor minek flörtölgetek. Anyád.


Nem egy ilyen eset volt. Attól, hogy szólok emberekhez, meg korrepetálom az évfolyamtársam pénzért matekból, vagy nem vagyok egy világi paraszt, akihez hozzá sem lehet szólni, nem flörtölök senkivel és őszintén unom, mikor valaki elkezdi magyarázni emellett, hogy biztosan rossz a kapcsolatom a párommal. Anyádat, azt. Azért, mert nem vagy lekoptatva, hanem emberként kezellek? Vagy mi van? Vagy mert visszaírok neked, ha a tanulmányaidban segítséget kérsz és agyalok a problémán, mert leköt engem is, ha nem tudom megoldani? Vagy mi van?


Múltkor már a páromat is megkérdeztem, hogy én vagyok-e túl sok, adok-e okot féltékenységre vagx túl "flirty" lennék, de ő sem vett észre semmit, az üzeneteken sem, meg a meséltek alapján sem. Egyes emberek nincsenek tisztában a jelekkel...

2019. okt. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

Jól esik nekik, hogy másnak is kellenek.

A férfiak is hasonló okokból flörtölgetnek.

2019. okt. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
#5 “sajnos van párom” Az se rossz. 🤣
2019. okt. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem baj, ha bunkó, ebből értetek. Teljesen igaza van. Volt nekem is egy korszakom, fapofával és alig szóltam pasikhoz...már zs jel volt, higy beszélek a szomszédommal, és mosolygok valamin neki..ilyen csököttagyúak sokan...
2019. okt. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Sok férfi valóban félreérti a dolgokat már egy mosoly miatt is.
2019. okt. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Hány olyan kérdés van itt, hogy miért flegmák a nők, amikor valaki leszólítja őket... Ha meg nem flegmák, akkor az a kérdés, hogy miért volt olyan kedves, ha mégsem akar semmit?


Kérdező, ezt a férfiak is csinàlják, nem csak a nők.

2019. okt. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!