Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen lehetőségekkel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetőségekkel és esélyekkel indul egy átlagos férfi, hogy egy hozzá hasonló átlagos kedves barátnőt találjon úgy hogy 34 évesen még soha nem volt barátnője és teljesen szűz még?

Figyelt kérdés
2019. nov. 8. 15:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Lehetősége sok van, esélye csekély. Ha valakinek 34 éves koráig egy kapcsolata sem volt, ott már valami gond van. De azért hajrá!
2019. nov. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Miért lenne bármi baj? Miért kell egyből arra asszociálni hogy az illető beteg? Nem lehet az, hogy csak elvesztegette a gyerekkorát, hogy tanuljon, dolgozzon, vagy bármi egyéb?
2019. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Maradj pozitív, foglalkozz a fejlődéssel és lesz esély és lehetőség.
2019. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

"Nem lehet az, hogy csak elvesztegette a gyerekkorát, hogy tanuljon, dolgozzon, vagy bármi egyéb?" - mások is tanulnak ám, meg dolgoznak is. Sokan a kettőt egyszerre és nem minden ilyen szingli.

Én is végigdolgoztam az egyetemet, mégis találtam valakit. Ezek csak ilyen kifogások, hogy "hát, én tanultam, én sokat dolgozok". Valójában csak nem jön össze, és pont ez a kérdés, hogy miért. Mivel nagyon csúnya és bunkó embereknek is van párjuk, felteszem van valami lelki dolog, ami gátolja, és ha ő ezt nem hajlandó rendezni magában, akár szakember bevonásával, akkor veszett fejsze, mert egészséges lelkületű embernek nem fog kelleni továbbra sem.

2019. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, mint csináltál 18-34 éves korod között, hogy még szűz vagy és soha nem volt barátnőd?

Egyéjszakás kapcsolatba miért nem mentél bele? Szexualitásoddal minden rendben van?


Te NEM vagy átlagos, mert egy átlag 34 éves már házas és családot alapított!

2019. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van esély. Senki sem tudhatja a másikról, miért és hogyan alakult az élete. Az előítéletek, a "ott már valami gond van" stb sehova sem vezetnek. 36 évesen volt az első párkapcsolatom.
2019. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%

Ha eddig nem jött össze egy nő sem, akkor

A) Ronda vagy

B) Túl magasan van a léc, a legjobb nőket veszed észre csak

2019. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hogy mennyi az esély, azt nem tudom, de ez a szűz téma meg hogy még hoha nem volt senki, nem növeli az, biztos.
2019. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Későn érő típus vagyok és valahogy nem érdekeltek a nők, olyan lehet ez mint hogy egy ötévesnek sem a nőkön jár az esze hanem például játszik az autóval, nyilván én nem játszottam mert komoly ember vagyok, csak egyszerűen mással foglalkoztam, most kezdenek érdekelni a nők, eddig nem foglalkoztam velük
2019. nov. 8. 16:58
 10/15 A kérdező kommentje:
7. Szóval egyik sem, hanem a c.) a helyes válasz....
2019. nov. 8. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!