Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kell összeszedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell összeszedni egy ilyen srácot?

Figyelt kérdés

Van srác, aki ismerősöm ismerőse, laza barátias viszonyban vagyunk. Szuper pasi, szimpatikus, jól néz ki. Múltkor láttam őt rózsaszín héliumos lufival meg rózsaszín ajándékszatyorral. A barátnőjének volt a születésnapja, neki vitte. Mindig olyan szeretettel meg rajongással beszél a barátnőjéről, akit nem is ismerek.

Az jár a fejemben, mekkora mázlista a lány, hogy egy ilyen srác a barátja, aki ennyire szereti. Valamelyik lánynak sosem adatik meg ilyesmi. Én pl. sosem szexelhetek olyan testű sráccal, mint ő. (Láttam már strandon a felsőtestét.)


2019. nov. 11. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert, remélem megtalálod magadnak a tökéletes testű barátot amilyen a barátnődnek is van.
2019. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem hiszem hogy erre van általános recept.

De legyél te is olyan lány.

Persze nem mindenki születik tökéletes arcú pasinak vagy lánynak de az ember a testén pl sokat tud dolgozni. Az nem magától rakódik össze.

És nyilvan a nyitottság, közvetlenség, intelligencia, humor stb sem árt.

2019. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Te itt most nagyrészt a külsőségekre helyezed a hangsúlyt. "Szuper pasi, szimpatikus jól néz ki"

"Én pl. sosem szexelhetek olyan testű sráccal, mint ő."


Neked a külseje miatt kell elsősorban, úgy mint a legtöbb nőnek is amiatt kéne. A kedvesség már csak hab a tortán, de ha egy utolsó tetű lenne is szexelnél vele.

2019. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Lehoztam én is a csillagokat a volt barátnőmnek mégse becsült, sőt meg is csalt. Kinézetre se vagyok annyira rossz mégsincs senkim azóta se. Majd eljön a megfelelő idő arra hogy mi is megtaláljuk az igazit. Erőltetni nem érdemes semmit.



Kapni fogsz csomó üzenetet férfiaktól, akik felajánlják magukat neked. Azt hiszik társat keresel 😂😂🌞

2019. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem az a kérdés, hogy hogy kell összeszedni hanem inkább, hogy hogyan kell megtartani
2019. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen neked is szuper tested.
2019. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes vagy, mint egy gúla.
2019. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Az jár a fejemben, mekkora mázlista a lány, hogy egy ilyen srác a barátja, aki ennyire szereti."


A mázlista lány meg valószínűleg össze-vissza csalja a srácot, mert úgx gondolja, ha egyszer összejött neki egy ilyen faszi, miért ne jöhetne összer többször is, ráadásul egydejűleg.

2019. nov. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5%
Ribizli vagy
2019. nov. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!