Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi fantasztikus sexbe részessítene titeket és utánna kiderülne hogy pua táborba szerzett önbizalmat, kirúgdosnátok az ágyatokbol csajok?

Figyelt kérdés
Vagy ez a pua dolog csak azér za ar titeket mert azt hiszitek h minden pua béna kisfiú? De ha eggyikük bizonyítná az ellenkezőjét és kiderülne h ő egy alfahím sexgép akkor már el fogadóbbak lennétek?

2019. nov. 15. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Be se engedném az ágyamba, pláne ilyen helyesírással.
2019. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Mert a pua táborban egymást dugják a pasik, és ott sikerül rutint szerezniük? Vagy ezt most hogy kell elképzelni?
2019. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez az ágyben derülne ki? Elég leleombozó lenne, hogy szex közben ilyeneket ecsetel. Kapcsolatot biztos nem szeretnék vele, de igazából mást sem. Jobb az ilyen embereket kerülni.
2019. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne nagyon beszélj arról a pua táborról.

Szerintem ott kevés az "alfahím".

2019. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
El se jutnánk az ágyig. Már az ismerkedésnél elvérezne.
2019. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ó, persze! Egy kis lúzer, aki pua táborban tanulja azt is, hogy menjen oda a lányokhoz, (erre a legtöbb ovis kisfiú os kepes), majd pont az ágyban lesz domináns és magabiztos, a rutinról nem is beszélve.

Álmodozz csak!

2019. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Kíváncsi vagyok, hogy te mit értesz fantasztikus szex alatt. Kifejtenéd?
2019. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen tabor?!??😅pina tabor ? 😂😂

Nem akarok senkit megserteni , ertelmes ,megerto embernek tartom magam de tuti cefet mod kirohognelek ha ezt eloadnad .

Sose hallottam meg errol, most kerestem ra , zsenialis ,hogy keres valaki penzt a gyokerekbol😅

2019. nov. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés olyan, mint visszajönni a halálból: arra, aminek nincs reális esélye, nem vagyok felkészülve.
2019. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen helyesírású fszival le se feküdnék... Már itt bukott a dolog.
2019. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!