Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nem számít a nőknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem számít a nőknek a fogak szépsége?

Figyelt kérdés
A fogaim nagyon csúnyák voltak, elöl volt egy hatalmas hézag, a kis ujjam belefért a két fogam közé, felül szintén hatalmas hézagok voltak és 3 barátnőm volt akkor. Most 4 éve megcsináltattam a fogaim és érdekes módon 4 éve senki, szingli vagyok. Ilyenkor mi van? Miért van ez? Miért nincs sikerem a nőknél?
2019. dec. 23. 11:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem számít a fogak szépsége.
2019. dec. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem a fogaid miatt nincs senkid.
2019. dec. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A szépüléssel megnőtt az önbizalmad, így az igényeid is...
2019. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak az a baj szerintem, hogy hiányzik olyan ami "látszik" elöl. De ha kicsit nem szimmetrikus vagy olyan kis hektikus, az nem hiszem, hogy számítana, a legtöbb nőnek sem túl jó, kivéve a gazdagoknak (mindkét nem) akiknek szülei anno kitudtak fizetni egy rahedli pénzt rendberakatni. A középszer és a szegények esetében ez nem működik.
2019. dec. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az összevissza álló fogak annyira nem vészesek, de a kirohadt vagy cigi-sárga fogak ultra gáz kategória nálam.
2019. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem bunkó, csak tükröt tart elétek. Az már nem az ő hibája, hogy nem tetszik, amit láttok.
2019. dec. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a 2es és 3as válaszolókkal értek egyet, ugyanakkor a nők megunták azokat a férfiakat, akik szerint csak ilyen dolgok kellenek ahhoz, hogy boldog párkapcsolatuk legyen. Nagyon unalmas ez az együgyűség. Gondolom, hogy veled alig lehet értelmes dolgokról beszélgetni, csak erről: "d.gható a jány", "ne hízzon el az asszony", minek a romantika és értelmes beszélgetések :).
2019. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Görbék és nem szépek a fogaim, viszont fehérek, és soha még egy tömés vagy lyukas fog nem sok, annyim sem volt. Mégsem volt soha barátnőm. :) (30 felett vagyok már)
2019. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én soha nem a fogakkal voltam elakadva. Ha bejön a pasi,akkor bejön csunya fogakkal is.
2019. dec. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fogak és a körmök az elsők közt van, amit megnéznek a nők a másikon.
2019. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!