Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mennyire befolyásolhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire befolyásolhatja egy fiúnál a társkeresés sikerességét?

Figyelt kérdés

Mennyire fontos ,hogy a kor és a kinézet harmonizáljon egymással?

Privátban tudok képet küldeni,amiről véleményt lehetne alkotni.



2020. jan. 7. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem befolyásolja. Engem is rendszeresen fiatalabbnak néznek, mint amennyi vagyok.
2020. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább az a fontos, hogy kinézetre és agyilag is passzoljon az én koromhoz.
2020. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, azért nagyon drasztikus eltérés pl nem tetszik. De az, hogy pár évvel fiatalabbnak/idősebbnek tűnik, nem probléma. Főleg, hogy ezek az idővel változhatnak, pasiknál a szakáll megléte-hiánya befolyásolhatja, mennyire van elhízva, esetleg edzetten, stb. Mostanság nézegettem pont ilyen "sok évvel ezelőtt-most" képeket férfi hírességekről, és megdöbbentő, hogy sokan 60 évesen jobban néznek ki, fiatalabbnak tűnnek, mint akár 40 évesen. Szóval az, hogy a jelenben mennyire van összhangban a kora a megjelenésével, az tulajdonképpen semmit sem jelent, pár év múlva simán fordulhat a visszájára a jelenlegi helyzet.


Az más kérdés, ha 20 évesen úgy öltözik, mint ahogyan a 70 éves nagypapák sem, meg úgy viselkedik, az azért erős problémaforrás lehet, de hacsak nem erről van szó, nem kéne gondot okoznia.

2020. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megnézném, hogy válaszolni tudjak.
2020. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, milyen korosztályban keresel és milyen különbségről beszélünk. Pár év sztem nem annyira mérvadó... de ha 20 évesen 50esnek tűnik, vagy 30+ évesen olyan a feje, mint egy 10éves kisfiúnak, az elég hátrányos helyzetbe tudja hozni.
2020. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!