Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért misztifikálják túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért misztifikálják túl a férfiak és emelik a nőket piedesztálra, pedig ugyanolyan büdös a nők lába is zárt cipőben nyáron, ugyanúgy mindnek izzad a hónapja, ugyanúgy szaga van a nemi szervüknek egy hosszú nap után, ugyanúgy büdöset wcznek? Akkor?

Figyelt kérdés
Emiatt az utolsó bálna nők is válogatnak és a helyesebb férfiakat akarják csak, egy átlag nő is már csak egy jó családi háttérrel rendelkező, vonzó arcú (arcfétisük van a nőknek) min nettó 300 ezres pasit képes csak elfogadni párjának 25 felett.
2020. jan. 25. 16:36
1 2 3
 1/26 Lachesys ***** válasza:
86%
persze, mert minden balna nonek helyes min 300 ezret kereso pasija van. koszonjuk a mai nyervogast pistike, ma ezzel megint 3 mmt zsugorodott a hered, hamarosan genitalia szerint sem leszel ferfi, ha mar jellemre amugy sem sikerult.
2020. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
28%
Lehet fikázni, de igaza van. Azért mert sajna "dicső" férfiből mára már inkább szolgalelkű ösztönállatok lettek, akik ha p**cit látnak, képesek eldobni bármit. Sajna ilyen alacsony ma a nívó. Emiatt pedig a sok hülye, buta csúnya nő istenkomplexusban élni.
2020. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Na végre, visszatértünk a normális kerékvágásba a Norbi-napok után. ❤😍👌
2020. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Lachesys ***** válasza:
87%
nem, ti eltek szemellenzovel, mert minden normalis ember latja, hogy a dagadt csunya noknek nem jason momoa a pasija, de allitolag itt a gyakoris idiotak szerint megis, hiszem ok is csak neki adnabaj eselyt. gobdolom utcara nem mennek vagy vmi szelektiv vaksagban szenvednek, hogy nem latjak az igazat, csunya korkep.
2020. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
ki mondta, hogy minden bálna nőnek mind az van. Csak ugye tudjuk, csak ugye várják ők is ezt (és sok közülük is megkapja ezt)és ha nem jut, akkor nincs kompromisszum, egy nő sok sok évet képes várni az igazi, inkább egyedül van, mintsem egy normális, átlag (mindenben), rendes férfival összejöjjön, ha egyszer majd csak összejöhet egy ,,jó pasi".
2020. jan. 25. 16:44
 6/26 anonim ***** válasza:
21%
Nem az a lényeg, hogy nincsen Momoa pasijuk, hanem hogy van, egy átlagos férfi meg semmit nem kap. Hiába magyarázod, nincs egyensúly, de ne aggódj, ugyanannyira hibáztatom a férfiakat a fentebb leírtak miatt, mint azokat a szánalmas nőket, akik aszerint alakítják ki az önképüket, hogy hányan dugnák meg őket.
2020. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Lachesys ***** válasza:
89%
es ez neked faj? minden joguk megvan ra. erdekes nem nok tesznek fel itt naponta 500x olyan kerdest, hogy "csunya-kover-luzer-akarmi pasikent is lehet SZEP VEKONY baratnom?"🙄 akkor mirol beszelsz?
2020. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
Fura, mert sem a férjem, sem én nem vagyunk büdösek. Jó minőségű cipőt hordunk, használunk dezodort, szex előtt lezuhanyzunk, és van elszívó és ablak a wc-nkben. Lehet, hogy emiatt van, hogy mindketten 300 ezer fölött keresünk? Egyébként az emberiséget mindig az vitte előbbre, hogy a lehető legjobbat akarta.
2020. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
12%

#7 Hát persze, itt mindenkinek mindenhez joga van, az énközpontúságban a Föld is körülöttünk forog. Ha képes lennél túllátni a dolgokon, akkor tudnád, miért fájdalmas ez. Nem nekem személy szerint, hanem a társadalomnak.


#8 Azért 300 ezres fizuval ne verd a nyálad, mert a legelső gyakornoki fizetésem több volt, pedig senki nem nyalt be sehova, bár egyébként az sem értem, hogy jön a válaszod a kérdéshez. Ezek szerint úgy érzed, hogy téged is túlmisztifikál a férjed, mert úgy tűnik magadra ismertél a kérdésben, máskülönben mi ellen védekezel?

2020. jan. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
És miért baj az, hogy én nőként inkább 1,5 évet voltam egyedül, és vártam a megfelelő férfire? Jobb lett volna összeállni csak úgy valakivel, aki nem is tetszik, aztán dobom, ha jön a megfelelő? Akkor meg én lennék a ribi.
2020. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!