Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek a tulajdonságok nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a tulajdonságok nagyon negatívak a lányoknál?

Figyelt kérdés

Tényleg nagy szerencsétlenség vagyok? Sokan bántanak emiatt.

Kinézetem: Vékonyabb alkatú, mozgok és eszem sokat de nem hízok. 2-3 évvel fiatalabbnak nézek ki, mint amennyi vagyok.

Viselkedésem: Kicsit visszahúzódó, nem vagyok vicces annyira, nem tudom széditeni a lányokat, mint sok fiú. Eléggé szolid is vagyok. Sokan bunkónak néznek amiatt mert keveset beszélek, és azt gondolják hogy sokat hiszek magamról és amiatt nem vagyok barátkozós. De ez nem igaz. Szerintem megbízható vagyok, és ha lenne egy lány akit szeretek és ő is engem akkor mindent megtennék érte.


Ezek a dolgok így együtt nagy hátrány?


2020. febr. 1. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

És a többi?


- anyagiak

- hobbi

- meló

- életvitel

- marok...izé...farok

2020. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Semmi gond nincs veled, csak nehezebb megtalálnod a hozzád illő lányt.
2020. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ezek alapján szimpatikus vagy, de az ember ennél sokkal összetettebb, szóval a többi tulajdonságod is számít.
2020. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a vékony pasik nem tetszenek, de a többi tulajdonság rendben van.
2020. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. a vékonyabb pasikat tartom vonzónak. Egy kis önbizalom kéne neked.
2020. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!