Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha itt szóba kerül egy 51...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt szóba kerül egy 51 körüli nő vagy férfi,10 ből 9 ember miért mondja habzó szájjal rájuk, hogy idős, öreg, vén, nyanya, stb? Akkor 70 évesen mi az ember? Hulla? Sőt akkor 25 évesen (50 nek a fele) már középkorú eszerint.

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 15:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom. Nekem sokan közülük vonzóak harmincasként.
2020. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
61%
Nem értem én sem. Anyám 64 éves. Szívesen bemutatnám nekik. Összecsomagolná őket.
2020. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk itt már egy 30 éves is lehúzhatja a rolót. Tele az oldal 15 éves kis taknyokkal, akiknek pár év még nagy dolog.
2020. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Én 33 vagyok, de fura ezt hallani. Való igaz egy 25 alattinak apjakorú, de az sem öreg, hanem masszívan középkorú. Számomra érdekesek ezek az infók, hogy vén kecske, meg nagyi (tegyük fel 30 évesen gyerek, annak is 30 évesen van gyerek, az 60 év, és nagyon nem 50)
2020. febr. 8. 15:44
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg milyen idősek az itteni kérdezők nagy része. 16-26 körüliek főleg. Sokak szerint, 50 évesen már csak vegetálás van.
2020. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Elég csak itt megnézni pár tucat kommentet. 40 éves nő, 50 éves férfival-vagy tetszik neki (10 év nem kevés, de még nem is abszurd). Azonnal támadnak, hogy temetésre mész, vagy már most a halálos ágyán van a férfi és a vagyonára fáj a fogad? Fura na, ennyit akartam ebből kihozni.
2020. febr. 8. 15:46
 7/27 A kérdező kommentje:

Nézd meg milyen idősek az itteni kérdezők nagy része. 16-26 körüliek főleg. Sokak szerint, 50 évesen már csak vegetálás van.


De ha szerencsések, ők is lesznek 50 évesek. És akkor mi lesz? Mind puskacső előtt fognak állni depressziósan, ha betöltik az 50 et?

2020. febr. 8. 15:48
 8/27 anonim ***** válasza:

Talán mert nincs párbeszéd a különböző generációk tagjai között, így nem ismerik egymás szokásait, örömeit, bánatait őszintén.

Az idősebbek hajlamosak elfelejtkezni arról, hogy milyen volt fiatalnak és naivnak/tapasztalatlannak lenni, a fiatalok pedig hogyan is tudhatnák, hogy nagyon is hasonló életutak várnak rájuk is mint az általuk elnézően megmosolygott vagy forradalmi hevületet kiváltó - majd én másként csinálom- sorsok.

De azt hiszem a természet rendezi ezt el nagyon bölcsen, mert ha előre tudnánk mi vár ránk, bele sem kezdenénk.

2020. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj átlag életkor férfiaknál 40, nőknél 45 év. Az 50 éves az már nem középkorú ember, az az idősebb kor alsó határa.
2020. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak jól kinéző 50-esek is, akiknek teszenek ezen emberek is, szóval nyugi.
2020. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!