Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem? Valaki megprób...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Valaki megpróbálná kideríteni?

Figyelt kérdés

Na tehát.

Elsőként is leszögezem előre azt, hogy külsőleg semmi probléma nincs, ez biztos.


Rengetegen voltak belém habarodva, de a szűrőimen nem mentek át. Elsőre ez nagyképűen hangozhat, de nem leszek megalkuvó, inkább egyedül maradok, azért nekem nem kell valaki, hogy legyen. Ezek nem takarnak óriási elvárásokat, minimum átlagos testalkat, nem zavar az sem, ha plusz 10kg van rajta (emberek többsége zsíros, kg-tól független [skinnyfat], ez még átlagos), nagyon extra elvárás, legyen szép arca, ha lehet, de ehhez sem ragaszkodom, de óriási előny.(mielőtt élve tűzelnétek el, helyes arcom van, bár szubjektív.)


Remélem az ápóltságot nem kell hangoztatni!


Legyen nőies, nem férfival akarok ismerkedni.


A LEGFONTOSABB, lelkitársra(!) van szükségem elsősorban és nem dugópajtira, ez is elvárás.


A második legnagyobb elvárásom, hogy lehessen beszélgetni vele, akár vicces és mély dolgokról, rendelkezzen EQ-val...


Ezekből nem vagyok hajlandó leadni semmit. Testalkatra is van indokom. (Magamon tapasztaltam régen, pszichésen is egy lehetőség(más függőség is lehet, mint az evés). Kövér emberek sok esetben azért esznek, mert boldogtalanok, endorfin termelődik akkor, ha ehetnek, ettől boldog lesz, de ne menjünk bele mélyen, erre ne reagáljatok kérlek, nem akarom azt, hogy ez középpontba kerüljön)


Nagyon zárójelbe ((ne akarja azt, hogy ápolgassam az egóját, úgy, hogy nem egyenlő partner vagyok számára, hanem valamilyen pótlék))


Ennyit az elvárásokról.



Ismerkedtem itt gyk-n is.


Nagyon intelligens lány volt, de az utolsó leírt elvárásom nem teljesült, így nem is lett belőle semmi.


Másik alkalommal, levelezéseket követően meghalt a dolog, nem akart tovább lépni, nem akarta felvállalni az arcát és a kilétét, de ez egyátalán nem is vehető komolyan így.


Élő


Én az a típus vagyok, akit a lányok megkeresnek. (talán ez a hiba, hogy nem én teszem meg a lépést)


Mindig csak betoppant valaki az életembe, de vagy buta(EQ szempontjából, nem érdekelt, hogy milyen jól néz ki) vagy kövér volt vagy a kettő kombinációja. (Átlagos alkattól eléggé távol, +30kg minimum, többet nyomott a mérlegen, mint én. Azért nem akarom magamat kisebbnek érezni, lehet érthető az indok.)


Lelkitársam igazán nem volt, ez az amit hiányolok. Nem tudom kire rábízni a gondolataimat, nem tudom megosztani az élményeimet, kölcsönös támogatás lelkileg, közös programok és hasonló egyéb dolgok.

Hiányzik az, hogy valaki ugyanezeket megosztaná velem is a saját kis életéből.


Elsősorban nem a szex! Ha az kellene akkor azt tudok találni.


Vannak negatív tulajdonságaim, kinek nincs?


Már kiderült az, hogy makacs vagyok, mivel ezekből nem engedek, de jobb, mintha megalkuvó lennék.


Ha valaki van annyira elhivatott és segítőkész és úgy érzi, hogy van ideje beszélgetni pár üzenetig és segítene a hibákat feltárni ezáltal, kérlek írj rám. Nem burkolt társkeresés!


Olyan nagy elvárások volnának ezek? Mit csinálhatok rosszul? Mit tudnátok tanácsolni?


F/21


2020. márc. 5. 18:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
Nincs veled semmi baj, csöppet válogatós vagy, ennyi. Meg még nem találkozott a kínálat a kereslettel. Én idősebb vagyok (45/F), és 15 éve egyedül. Van egy elképzelésem, ami nem a topmodell szint, de a normális-átlagosat se üti meg senki. Vagy ha igen, akkor foglalt. Vagy ha nem is foglalt, akkor nem engem keres. Nincs ebben semmi dráma, ez egy ilyen téma, nehéz.
2020. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%

"Már kiderült az, hogy makacs vagyok, mivel ezekből nem engedek, de jobb, mintha megalkuvó lennék."


Nekünk is, addig is kisebb a konkurencia! Ez szól az #1-nek is aki 44 évesen 15 éve egyedül van de szerinted nincs ezzel semmi baj! Csak így tovább srácok én annak szurkolok, hogy maradjon minden így.

2020. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező! Próbálj meg fordítva gondolkodni egy lány fejével. Te lennél együtt magaddal?
2020. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

#3 Mivel nem vagyok kívülálló, ezért nem tudok hitelesen tekinteni magamra kívülről, torz kép alakulna ki, tudattalanul is.


Ha az elvárásaimra nézek, ezek nekem fontosak, nem olyanok amiket én ne teljesítenék. Tehát nem várok el olyat, amit nem nyújtok. Ebben a tekintetben biztosan megfelelek a saját kritériumaimnak.

2020. márc. 5. 19:16
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Nincs veled semmi baj. Ez tök jó dolog, hogy vannak ilyen szintű elvárásaid és, hogy van önkritikád is. Majd eljön az a nő aki ilyennek elfogad ésa te elképzelésednek is megfelel.
2020. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
57%
Az a bajod, hogy férfi vagy. Férfinak születni egy pokol.
2020. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nagyon sokat írtál a baj az, hogy tul van gondolva nálad minden , van egy lista amihez ragaszkodsz. Mi lenne akkor, ha ismerkednel, lazán szabadon, nem checkboxokat ikszelgetve, paraméterek erdejében kutakodva.


Minden egyszerűbb lenne.

2020. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

Válaszolok, (bár látom előre, hogy le leszek pontozva, de nem érdekel):szerintem ezek azért nem olyan nagy elvárások..

Őszintén: ne legyen túlsúlyos, ne legyen buta, hanem legyen meg az összhang köztetek, tudjatok beszélgetni mélyen ha kell, és egyezzen a humorotok.


Én nem tudom, miért álszenteskedik ezen az oldalon pár ember, mintha ezek olyan hú de nagy dolgok lennének, mintha ők leállnának az utolsó tróger csövessel is, válogatás nélkül..

----

Mondom először a pozitívumot amit -szerintem-ki tudnál hozni magadból:

+:elég határozottnak tűnsz (nagyon helyesen), ami vonzó a legtöbb lánynak. Tudod mit akarsz, fogd fel így. (De ez az első része, a 2. a gyenge pontod lesz, azt is leírom: ;)


-: ha tudod mit akarsz, akkor tegyél is érte:

pl: "Én az a típus vagyok, akit a lányok megkeresnek. (talán ez a hiba, hogy nem én teszem meg a lépést)" - erre értem.. Kár lenne nem kihasználni ezt, különben nem sokat ér.. Kb semlegesítheted is ezzel a fene nagy határozottságot. Ha meg akkora az önbizalmad, mint azt gondolod magadról, akkor viselkedj is úgy. Harmadrészt a pasik általában élvezik a kis hódítást, ha nem hullik ölükbe a lány, valahogy jobban is érdeklik akit ők akarnak, és nem fordítva...

---


Zárszóként szerintem nincs baj a stílusoddal, elég hasonló egy 40-eséhez aki irtóóó határozott és makacsa, kitartó, ezzel fogott meg pl, és hasonlóan gondolkodik, hasonló elvárásokkal van.


A különbség, hogy ő 40 évesen már rájött erre, és mer is bőven közeledni a nőkhöz, bőven ki is használja szerintem, kedvelik is a nők ahogy látom. (az más kérdést hogy én pont emiatt nagyon sokáig nem vettem komolyan...)


Nem fogok privátban írni, szerintem csak simán kezdeményezőbbnek, közvetlenebbnek kéne lenned. ÉS akivel el tudsz mélyen is beszélgetni ( vonzó is + értelmes is), azért tenni. Szerintem nincs ebben nagy titok.

N

2020. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

#7 nem karcolgatom semmilyen sémán sem az X-et. Mivel ezek szembetűnőek nekem, eléggé hamar kiderűl. Talán a beszélgetés az ami később, hiszen ehhez a bizalomnak ki kell alakulnia, hogy mélyebb hangvételű legyen.

__________


Örülök annak, hogy feltűnt, hogy komolyan gondolkozom, sajnos ez hátrány, hiszen az én korosztályom többségére nem jellemző. Hozzáteszem azt, hogy én 10-12 évesen húszonévesek társaságában voltam és csak engem fogadtak be, mint gyerek. Szerintem az ott felvett dolgok is benne vannak ebben. Mindenesetre hátránynak élem meg és egyátalan nem előnynek, hiszen lelkileg magányos vagyok, ezt nem tudja pótolni semmilyen testiség.

----


8# Bár ez előző is hozzád ment, de itt konkrétabb.


"Nem hullik ölükbe a lány"


Nem kell az, hogy így legyen, de ezt a lányok úgy gondolják, hogy chaten váratják a másikat, mintha talonba tartanák úgy viselkednek chaten. Mert az van elterjedve, hogy ez vonzalmat gerjeszt. Ez valóban így van(David J. Lieberman írt a vonzalomnak a felkeltéséről több könyvében), de nálam pont nem jön be. Nem tudom elviselni, mivel nem partnerként kezel, hanem befolyásolni próbál, inkább eszközként kezel, nem partnerként. Említettem az elvárásokban, ezt értettem alatta, nyilván nem jöhet le belőle, regényt nem írhatok.


Mivel mindenki alkalmazza ezt, így eléggé nehéz chaten kommunikálni valakivel. Ma már nem lehet ezt elkerülni, hogy csak élőben...

2020. márc. 5. 20:09
 10/27 anonim ***** válasza:
57%

"de ezt a lányok úgy gondolják, hogy chaten váratják a másikat, mintha talonba tartanák úgy viselkednek chaten. Mert az van elterjedve, hogy ez vonzalmat gerjeszt. "


Milyen jó, amikor az unalmas és érdektelen chat partner szépen megmagyarázza magának azt, hogy miért nem kap választ.

Néha nem kell a dolgokat túlgondolni, és lehet a tükröt is használni, nem az ördögtől való az.

2020. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!