Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor érdemes, illik megmondan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes, illik megmondani ismerkedéskor a férfinak, hogy csak házasság után leszek vele együtt szexuálisan?

Figyelt kérdés

2020. márc. 7. 22:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
73%
Szerinted normalis ember ugy nem hazasodik. De azert sokan vannak olyanok, mint a kerdezo, en sok ilyen fiatalt ismerek. Igen,vallasosak, vannak elveik, attol meg normalis, dolgozo, rendes emberek, akik szeretetteljesen nevelik a gyerekeiket, es elik az atlagos emberek mindennapjait. En se szuzen mentek ferjhez, de azert ne allitsuk azt, hogy mindenkepp elhagyjak csak ezert. Nekem pl. 34 eves kollegam van, aki pont ugy gondolkodik, mint a kerdezo. Neki egy fonyeremeny lennel.
2020. márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
93%
mondd meg neki, hogy te amúgy keresztény vallásokat/értékrendet/értékeket vallasz, és akkor reméled, nem baj, hogy szeretnéd tartani magadat ahhoz, hogy házasság előtt nincs szex.
2020. márc. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
83%

10# "Normális ember nem házasodik úgy,hogy fogalma sincs milyen lesz a párjával a szex, mivel ha az nem működik úgysem lesz tartós a kapcsolat"


Sajnos sok kapcsolat amúgy sem működik sokáig, pedig ma már szinte teljes a szexuális szabadság...


De hogy a kérdésre válaszoljak, minél előbb, annál jobb. Nyilván nem ezzel kezdi az ember a beszélgetést, de azért az ilyeneket jobb tisztázni.

És osztom azt a véleményt, hogy én sem várnék házasságig

2020. márc. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon hamar, mert ez, ha nem egy szektaba jartok, nagyon alapos elriaszto tenyezo.
2020. márc. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
90%
Azonnal.
2020. márc. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
93%
Minel hamarabb. Nekem volt parom csak akkor szolt amikor mar kezdtek erzeseim lenni az iranyaba. Egyutt voltunk sokaig es lehet megsporolhattuk volna ezt az idot. Ram lelkileg is rossz hatassal volt mert nem volt ilyen elhatarozasom igy bizony az onbecsulesemet is elegge le yomta
2020. márc. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
22%
Azonnal, hogy minél rövidebb úton hagyhasson ott. Fujj de gyulolom a vallasosakat.
2020. márc. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
87%
Ha hosszú távban gondolkozol - márpedig úgy tűnik -, akkor hozzád hasonló értékrendű férfit kell találnod, vele pedig ez nem lesz kérdés. Mi is így gondolkodtunk, de sosem beszéltük meg konkrétan, kimondatlanul is egyértelmű volt. Csókolóztunk, simogattunk, de mindketten visszafogtuk magunkat, mert így éreztük helyesnek. Majdnem 20 éve vagyunk együtt, boldogok vagyunk és szuper a szexuális életünk.
2020. márc. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

"De az elején nem szokás szexről beszélgetni." - dehogynem. Sőt. És szerintem is minél előbb érdemes jelezni. Egyrészt hogyha ő nem ilyen beállítottságú, akkor ne húzzátok egymás idejét feleslegesen, ha pedig egyetért veled, és ő is szeretne várni, akkor meg tudja, hogy nem kell próbálkoznia, majd másképp élitek meg a dolgot.


Amúgy én ugyan nem vártam házasságig a szexszel, én sem támogatom ezt a gondolkodásmódot, de szerintem a nagyon durva anatómiai eltéréseket leszámítva nem nagyon tudsz meglepetésekbe botlani, ha vársz házasságig. Azért nyilván nem teljes absztinencia van olyankor sem, hanem mint az utolsó válaszolónál, csókok, simogatások, esetleg orális szex, ilyesmi, abból már azért rájössz, hogy a habitus, a vérmérséklet, a fétisek esetleg, érdeklődés, ezek mind hogy állnak és mennyire vannak veled összhangban. Onnantól kezdve már tényleg csak az lehet probléma, ha maguk a szervek méretileg nem illenek össze, és fájdalmas vagy nem érezhető az aktus, de ha előzőleg már voltak együtt 1-2 évet szex nélkül, akkor valószínűsíthető, hogy nem ezen fog megbukni a kapcsolatuk amúgy sem. És igaza van az egyik korábbi válaszolónak is, sok házasság amúgy is tönkremegy, hiába éltek előtte nemi életet.

2020. márc. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
37%
Ha jó csaj lennél akkor elvennélek. Megdugnálak, aztán el is válnék 😃
2020. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!