Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Hogyan reagálto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Hogyan reagáltok, nem "ijedtek meg", ha egy lány kicsit rámenősebb?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ismerkedtek egy lánnyal, aki nagyjából bejön, de nincs nagy szerelem. És a lány mondjuk többet keres benneteket, gyakrabban akar találkozni, kezdeményezi a kommunikációt, randit, mit ahogy nektek ez kémyelmes lenne.

Nem tolakodó, vagy visszataszító?


2020. márc. 8. 19:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Ha bejön, akkor értelemszerűen örülök neki. Ha nem jön be, akkor nem örülök. Ilyen egyszerűek vagyunk általában.

2020. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
számomra imponál ha nem csak én kezdeményezek.
2020. márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Aha, és hogyan reagálod le, ha nem jön be annyira. Mondjuk eltenned tartalékba, míg nem jön jobb... , vagy ilyesmi?
2020. márc. 8. 19:57
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt látom, hogy igen, általában a srácok az ilyen lányokat elteszik tartalékba, vagy az egójukat simogatják velük, mint a lányok.

Nálam volt már példa, hogy az illető csajjal elpoénkodtam, de nem jött be. Ő többet akart vagy legalább szexet. Mivel én elég válogatós vagyok, így közöltem, hogy bocs, nem.

2020. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

Korrekt embernek tartom magam, és finoma közlöm vele, hogy nincs tovább, senkivel nem szoktam játszani.

2020. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Valaki vagy bejön, vagy nem. Nincs olyan, hogy "kicsit bejön". Meg közepesen bejön, közepesnél kettővel jobban bejön :D
2020. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejön a lány, akkor imponál, ha ő is kezdeményező. Ha nem, akkor finoman tudtára adom..

De egyáltalán nem veszem tolakodásnak

2020. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm.

Van most egy srác, akivel nagyon szeretnék összejönni.

Nem az a csajozós fajta, elég visszahúzódó típus. Nem nagyon érzem, mennyire adhatok neki jelzéseket vagy bátorítást, hogy ne legyek még tolakodó. Ezért írtam ki a kérdést, mit gondolnak erről a pasik.

Alapból én nem szoktam kezdeményezni, elég távol áll tőlem, hogy "körbe udvaroljak" egy fiút.

2020. márc. 8. 20:17
 9/17 October15 ***** válasza:
Ha arról van szó, hogy többet akar találkozni mint ahányszor én hívom az tök rendben van. Ha arról, hogy én nem akarok tőle semmit ő pedig azért próbálkozik akkor egy idő után azért zavaró tud lenni de ez azért hamarabb ki szokott derülni szóval nem nagyon van ilyen probléma.
2020. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én örülök neki ha a hölgy kezdeményezőbb, mert én is viszahúzódóbb vagyok mint a kérdésben szereplő férfi.
2020. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!