Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet egy munkatársról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy munkatársról kérdezősködés nélkül kideríteni hogy van-e párja, ha közösségi felületeken nincs fenn?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem közvetlen kérdésekkel. Naivitásnak álcázott kérdést teszel fel, amiből kiderül a számodra fontos tényező, pl.: Szívesen megnézném az xy filmet, pároddal megnéztétek már a moziban? Vagy, "Utálom ezt a nagy mizériát a nők napja körül, el lehet intézni egy virággal is, nem kell nagy dobra verni, ti is így tartjátok, vagy elmentek valahova mellé?
2020. márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1: szerintel ezek nagyon átlátszó kérdések
2020. márc. 17. 20:55
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem hülyeség, amit egyes írt.

Én régebben, amikor egyedül voltam és bejött valaki, azt kérdeztem, mit szól otthon a kiscsaládod, hogy ennyit dolgozol. Aztán a válaszból jó esetben sok minden kiderült.

2020. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Szívesen megnézném az xy filmet, pároddal megnéztétek már a moziban? "


Ez szánalmasan atlatszo. Akkor már inkább kérdezd meg nyíltan.

Legjobb ha beszelgetsz vele. Ha találtok jó közös témát, kérdezd meg, van-e kedve folytatni egy kávé, pohár bor mellett.

2020. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 MolotovPunk ***** válasza:
Jó kérdés.Esetleg úgy,hogy egyik közeli kollégájától (akivel esetleg jóban vagy) kérdezed meg puhatolózva,hogy van e neki párja.Más most nem jut eszembe.Ha mégsem így,akkor marad az első válasz opciónak...
2020. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
"Szép a ruhád, a barátod/barátnőd jól választott."
2020. márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem atlatszo, es nekem taszito a ravaszkodas, ha en lennek a munkatars. Vagy egyenesen, vagy bizalmasan valakitol, bar ott mar pletykaveszely van.
2020. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A viselkedése, az ellenkező nemmel való kommunikációja, viselkedése utal rá, hogy igen, vagy nem.
2020. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 MolotovPunk ***** válasza:
Nyilván sok minden felmerülhet e téren,de ha személyesen próbálja kideríteni sablon szövegekkel,hogy van a srácnak nője/vagy nőnek pasija,attól még a srác hazudhatja azt,hogy igen van neki.Tehát nem biztos,hogy a válasz igaz lesz.Viszont nekem ez a kérdés úgy tűnik,mint ha itt egy nő próbálná kideríteni,van e a srácnak barátnője.
2020. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3-as egyáltalán nem egyértelmű mert nem minden fiktív válaszra válaszol a másik. Ez a kérdés amit 1-es írt így oké, de ha általánosságba egy helyzethez fikciót talál ki kérdésként hogy vázoljon egy problémára példát és ezt nem azért teszi esetleg mert így próbálja kideríteni hogy van e párkapcsolata a masiknak úgy nem minden helyzetben fog kontrázni a másik hogy de én egyedülálló vagyok, akkor sem ha ezért mondott egy fiktív példát amiről mindkettő tudja hogy fiktív, illetve a példamondó csak tippeli, de akinek mondja az tudja hogy csak kitaláció, szóval ilyen próbálkozásra nem mindig van reakció válasz hogy egyedülálló.
2020. márc. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!