Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyej hofy túl legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyej hofy túl legyek ezen az érzésen? 27 éves nő vagyok, úgy érzem teljesen kusiklott az élete, párkapcsolat szempontjából.

Figyelt kérdés
Volt egy 3,5 éves kapcsolatom.Nagyon csúnyán lett vége a párom semmi előzméby nélkul szakított telefonban, kiderült mást szeret.Megcsalt miközben együtt voltunk.Egy évbe telt mire kihevertem h mit művelt velem.Jártam pszichológushoz, edzeni, lett új jólfizető állásom.Mégis egy lúzernek érzem magam.Mindenki komoly kapcsolatban van, gyerekez terveznek.Én meg kezdhetek minden előlről.Az exem miztán elhagyott 2 hónapra rá már az új lány férje volt.Annyira megalázó ez nekem.Rengeteget segítettem neku lelkileg, anyagilag gyakorlatilag felkapaszkodott a hátamon.Hogy volt előjele? Biztosa de én vakon bíztam benne.
2020. ápr. 25. 08:55
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Bocsánat látom , h pár szót sikerült elgépelnem.Csak annyira felkavar ez a téma.
2020. ápr. 25. 08:57
 2/33 anonim ***** válasza:
44%
Jó párat....🤦🏼‍♀️
2020. ápr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
16%

ne aggódj, a legjobb helyre jöttél...


itt annyi vigasztaló privátot fogsz kapni, ami bármilyen lelki bajból meggyógyít :)))

2020. ápr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Alessandro10 ***** válasza:
100%
Nem vagy lúzer. Ha időben észrevetted volna a kapcsolati mérlegetek serpenyőjébe milyen arányba tesztek bele, talán jóval korábban vége lett volna. Persze, ha szereti valaki őszintén a másikat, mindent beletesz ami tőle telik. Hallottam már olyat, amikor valaki hónapokon keresztül ápolta a beteg férjét, aztán amikor meggyógyult, egy másik nővel lelépett. Vagy sokan szülés után hagyják el a párjukat. Te örülhetsz neki, hogy most lett vége. Tudom, eleinte nagyon fáj, idővel rájössz mennyivel jobban jártál így, mint valakivel lenni, aki kihasznált. Feltéve ha így volt.
2020. ápr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Elnézest kértem a hibákért.Tényleg elég indulatból írtam.Egy érdemi válasz is jó , lenne.
2020. ápr. 25. 09:06
 6/33 A kérdező kommentje:
Csak bennem ez maradt meg utoljára.Nagyon sérült az önbizalmam.És ez kihatással lesz a következő kapcsolatomra is.Most vagyok abban a korban, hogy találjak egy normális társat, akivel lehet csakádom.
2020. ápr. 25. 09:09
 7/33 Alessandro10 ***** válasza:
100%
3-as! Szerintem azért írt ide, mert tanácstalan. Új életet kezdeni váratlanul senkinek nem egyszerű. Nekem pl. édesapám halt meg teljesen váratlanul, más mondjuk balesetben veszíti el a szeretteit. Könnyű itt mosolyogni más bánatán. Neki viszont baromi nehéz most.
2020. ápr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
16%

Tippelek!


A volt kanid egy ilyen fiatal, kockahasú, IT-agysebész diplomás fazon volt?


FÉRFI partnert keress, aki mellett NŐ lehetsz, ne gyereket!

2020. ápr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Sajnos tudom, hogy milyen érzés,és a ne aggódj nem vagy lúzert fiatal vagy még stb olyan, mint halottnak a csók...

Legyél nyitott és türelmes magaddal, teljeden rendben van hogy egy ilyen dolog még most is fáj! Jönni fog előbb utóbb valaki, aki mellett újra királynőnek érzed magad. :) Hasznos az önfejlesztés, de ennyire mély sebet csak egy új szerelem gyógyíhathat meg..

Még annyi jó tanácsom lenne, próbáld meg a napjaidat minél i kább előre betáblázni teljesen, legyen az nem otthoni vagy akár otthoni tevékenység. Akkor is fogsz rá gondolni, de nem lesz olyan kíznó mint a kanapén ülve sírni.

2020. ápr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Az exedre haragudhatsz, szerintem mindenki életében van legalább 1 ember aki annyira megbántotta, hogy ha eszébe jut attól is ideges lesz. Teljesen jogosan vagy dühös rá, de! Ez még csöppet sem jelenti azt, hogy az ő viselkedése miatt neked luzernek kell érezned magad. Nehogy már magad hibáztasd. Leírtad, hogy sikeres vagy a munkában, edzeni jársz koncentrálj erre. Az engem is zavart, hogy közel a 30hoz mindenki babázik én meg bulizgatni járok a tinikhez. Szörnyű érzés volt. Utána meg a semmiből megismertem a férjem azóta nekem is lett 2 gyerekem. Szóval nem vagy elkésve /lecsúszva semmiről! Egyszerűen azt értesd meg magaddal, hogy legalább annyira engedd el a csalódottságod az exeddel kapcsolatban, hogy tudj nyitni új kapcsolat felé.
2020. ápr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!