Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak egy bizonyos típusú lány talál meg Badoon és Tinderen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Regisztráltam Badoora és Tinderre is. Ha jól tudom, ez a két legnagyobb társkereső app jelenleg. Feltöltöttem pár semmit mondó képet magamról. Tök átlagos vagyok kinézetre. Nem vagyok szépfiú, sem csúnya, nem vagyok kisportolt, sem elhízott.


A leírásomat sem cifráztam túl, leírtam, hogy csak beszélgetni szeretnék. Mindenkit likeoltam heteken át, vagyis biztos van legalább 1000 lány, akit jobbra húztam.


Szép számmal jöttek a matchek, viszont felfedeztem egy tendenciát, amit nem értek, és a kérdésem is erre vonatkozik, hátha valaki érti, hogy miért van ez.


Szóval a kb 50 lányból, akivel matchünk volt, 48-ra illik ez a leírás: Elhízott, nem szép arcú, ránézésre igénytelen magával, rengeteg és túlzó a sminkhasználata, valamint manipuláltak vagy beállítottak a fotók. És majdnem mindegyik kizárólag komoly párkapcsolatot szeretne. Nem is értem, miért jelölnek vissza, ha én meg a leírásomban írtam, hogy csak beszélgetni szeretnék. Előre is köszönöm a válaszaitokat!


33/F



2020. ápr. 25. 12:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A szép nők, amilyenekre vágysz, ők ugyanúgy válogatnak, mint te. Miért érnék be egy átlagos pasikával, holott sokkal igényesebbet (mint pl. aki gyúrja magát, menőn öltözködik, drága autója van) is találhatnak maguknak.


Gondolom ők azon filóznak, hogy miért az ilyen kis lúzer pötsök akarnak velük ismerkedni rengetegen.

2020. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!