Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bevált csajozószövegek mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevált csajozószövegek mik vannak?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 29. 21:53
1 2 3 4 5
 1/41 Kornikus00 ***** válasza:
96%
ezek hülyeségek! Fejejtsétek már el! Nem ezen múlik!
2020. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
90%
Szia dugunk?
2020. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Akkor olyan nincs, hogy egy jó puaszöveggel felszedi valaki a nőket?
2020. ápr. 29. 22:03
 4/41 anonim ***** válasza:
85%
Mi az a Pua? 😂 Ahány ilyen kérdést láttam, mindig pulyát olvastam xD
2020. ápr. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

Vannak jó csajozós szövegek, viszont azok akkor működnek, ha megfelelően erős jellemed van hozzá. Ha félénk vagy, mondhatod a legjobb szöveget, nem fog jól hangzani.


A legjobb, ha gyakorolsz folyamatosan, minél többet csajozol, annál jobb leszel. A szövegekkel kapcsolatban azt ajánlom, hogy kérd ki a nők véleményét olyan dolgokról, amik őket is érdeklik.


Mondok egy példát:


Volt egy eset, amikor szakítottam, és eléggé magam alatt voltam. Ott volt egy lány egy a villamosmegállóban, és odamentem hozzá. Valamit az aktuális helyzetemről kérdeztem, mire mondta, hogy ő is hasonló helyzetben van. Leültünk beszélgetni, közben kiderült, hogy egy iskolába jártunk. Szóval téma bőven.


Ez egy példa volt a megszólításra. Szóval nem nehéz ez. Csak gyakorolj, és válj magabiztossá.

2020. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

A jó pua szöveg sosem csajozós szöveg. Az is mindig spontán, és a körítéshez illeszkedik. Csak figyelembe vesz egy csomó betanulható dolgot. És mint általában, ennél is többet fog számítani a testbeszéd, mint a mondandód. Ha így akarsz ismerkedni, akkor ezt be kell tanulni, és ami még fontosabb, hogy be is kell gyakorolni, iszonyat sok kudarccal.

És aztán jön a másik fele, hogy ettől ugyan érdekesebb lehetsz te a másik félnek, de nem fogsz találni tőle több olyan lányt, akivel igazán összeillenél. Szóval párkapcsolat kereséséhez semmi értelme.

2020. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen szöveg, a közlő személyén múlik minden.....
2020. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Jól írják, hogy első leszólításnál sose a konkrét szöveg a lényeg. Ha a metakommunikáció alapján már a csaj is várja, hogy végre mondj valamit, akkor egy "szia cica, van gazdád?" vagy "te is ezen a buszon utazol?" kaliberű blődség is bőven megteszi. De utána azért illik normálisan beszélni.


De az ilyen PUA szövegeket inkább hagyd a való életben, mert egyetemista koromban a csajok mindig röhögve mesélték egymásnak, hogy melyiküknél éppen milyen szöveggel próbálkozott be az aktuális "szerencsétlen"...


32F

2020. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
0%

#8


A probléma nem a szövegekkel van, hanem az elóadással.


A Mystery Method is leírja, hogy a rutinokat be kell gyakorolni, utána lesznek jók.


Egy igazi PUA egy szöveget akár 3-400 nőn is teszteli, csiszolgatja.


Utána már a 401.-nél meg a többinél tökéletes lesz.

2020. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 Kornikus00 ***** válasza:
Nincs olyan hogy csajozós szöveg. Hiába mondassz ilyeneket meg trükközöl, a csajok észre veszik hogy batanultad-e, több ezer pasit ráztak már le van tapasztalatuk, ja és a csaj már eltönti hogy koptat-e vagy nem milelőt te megszólalsz. Addig ne csajozz még a csaj nem kezdeményez. Jóból momdom, mert keserves csalódásokon és alázásokon mész keresztül, és viszed bele magad ilyen helyzetekbe
2020. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!