Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismerkedtem egy fiúval úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leiyla kérdése:

Megismerkedtem egy fiúval úgy két és fél hónapja egy társkereső oldalon.Miután találkoztunk közölte hogy tetszem neki és szimpatikus vagyok számára de adjak le tíz kilót mert egyáltalán nem elönyös?

Figyelt kérdés
A mai napig tartjuk a kapcsolatot és beszélünk.Igazából csak ez választ el bennünket úgy gondolom.A probléma az hogy az elején megindult a fogyás de most stagnálok már egy ideje.Mi a véleményetek a történetről és mit javasoltok a fogyással kapcsolatban hogy újra meginduljon?30/nő

2020. máj. 13. 21:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok


Az Akiről a videó szól,Ő hozott ki a 20-évig tartó bulimiás-anorexiás állapotomból, mert nem hittem el, hogy engem így is lehet szeretni. 20évig a 38-45kg között ingáztam,majdnem belehaltam párszor, mert csak a sovány nő a nő.(mondja a világ ma is)

De az Úr megmutatta, hogy bizony nagyon is lehet Szeretni!!!💝

2020. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Dobd a fickót gyorsan,mert elveszi az önbizalmad.

Volt dolgom ilyennel,es bántam hogy nem dobtam az első randi után mert sok sebet okozott.

2020. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Elküldeném az illetőt.

Nekem ne akarjon feltételeket szabni.

Magadért fogyj, ha szeretnél.

Más miatt soha!

Felszínes ember lehet, az egója is nagy, nem terveznék vele.

2020. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%

Azt megertem, hogy a tiz kilo plusszal, vagyis ugy, ahogy vagy, nem jossz be. De akkor keressen olyat, aki most jon be. Ez nem lakasfelujitas. Nem latott teged tiz kilo minusszal. Nem all vigyazzban addig.

Nevezzuk epito jellegu kritikanak sertes helyett, de ez nem egy match.

2020. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalat, hogy egy átlagos magasságú nőnél 10 kiló plusz kb. meg se látszik. Kötözködik a pasas, szerintem felejtős.
2020. máj. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy hány kiló plusz van rajtad és pontosan hogyan oszlik meg, de komolyan gondold végig a dolgot..


egyrészről tudja hány kiló vagy? ha csak 9 kilót adsz le akkor nem lehet kapcsolat, de ha megvan a 10, akkor igen? És ha összejöttök, mert sikerült leadni a 10kg-t, de 2/6/10 hónap vagy 2-3-10 év múlva visszajön 2kg? Akkor vége a kapcsolatnak?

Amúgy szépen kidolgozott izmai vannak a csávónak? Nyugodtan mondhatod Te is neki, hogy persze, leadok 10kg-t, de ugye Te meg felszedsz 5kg izmot és legyen szélesebb a vállad stb... (de abszurd)


és amit írtak feljebb is, nem tudhatja, hogy hogyan nézel ki vékonyabban. Azt gondolják, hogy 10kg-val kevesebbel vékonyabb lesz a csípőd meg laposabb a hasad azt kész.. de ez ugye nem ennyi, kisebb lesz a cicid, popsid is, és vékonyabb, markánsabb, csontosabb lesz az arcod is, vajon úgy is tetszeni fogsz neki?


Kezdetben tényleg jó motiváció, hogy van egy férfi, akinek kelleni fogsz stb. de hosszútávon saját magadnak, belülről kell jönnie a motivációnak. Egyrészről, ha mind a 10kg-t le akarod adni, másrészről, hogy utána meg is tudd tartani


Aztán ott van az is, hogy az izom nehezebb, mint a zsír.. sok nőnek nem feltétlen fogynia (mármint testtömegből), hanem mozognia, izmosodnia kellene...

[link]


Ne haragudj, hogy hosszú lett a válasz, de ez annyira bosszantó dolog.

2020. máj. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem fogyjál le 10 kilót, magad miatt.

Aztán ha már leadtad a 10 kilót, akkor küldd el a sunyiba a pasit.

2020. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Erről egy vicc jut eszembe:

Béla, te olyan jó ember lennél, ha nem ilyen volnál.


:D


Hogy lehet már ilyet mondani??? :D

2020. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

10-es, mi ezt előadtuk színdarab formájában gyerekeknek és imádták. 😊

Csak az vele a "probléma", hogy ha valaki nem hívő (ami NEM egyenlő a vallásossal!), nem fogja érteni/értékelni sajnos...

2020. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!