Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért utálják az inceleket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért utálják az inceleket, mert túlságosan őszinték és nyersek, mint Csernus és kimondják a tényeket kendőzetlenül?

Figyelt kérdés

A lelke mélyén minden ember tudja, hogy még ahhoz is küzdenie kell és keveset hibáznia, hogy élete végén egy átlagos életutat maga mögött tudhasson, miközben mindenki szeretne különleges hópihe lenni és a média is ezt sulykolja az emberekbe.


Az incelekből pedig csak úgy árad a negativitás. Ha valaki azt mondogatja folyton, hogy minek csinálsz bármit is, úgyis meghalsz előbb-utóbb, azt se szokták szeretni az emberek, pedig kétségkívül igaza van.


És mint minden gyűjtőfogalom, itt is vannak hülyék és vannak normálisak. Csak egy csoportot mindig könnyebb megítélni néhány bele tartozó ember cselekedeteiről.


És semmi nőgyűlölet nincs benne, aki ezt látja benne az tényleg nézzen mélyen magába. Inkább egyfajta társadalomgyűlölet, emberiséggyűlölet van benne, annak felismerése, hogy vagy a boldog tudatlanságot választja az ember (ami már késő, mert Pandora szelencéjét nem lehet visszazárni, a megszerzett információt nem lehet kitörölni az agyból), vagy belátja és elfogadja, hogy milyen párkapcsolati lehetőségei vannak a hátralevő életére nézve és az A, B, C, D, stb. tervekhez milyen előfeltételek szükségesek (már amennyiben reálisan megvalósítható).



2020. máj. 17. 04:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem olvastam el a leirast, de nem, azert utaljak oket, mert megallas nelkul rinyalnak, mint valami ot eves, akinek cukorka kell vacsorara.
2020. máj. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Más emberek miértjeiről nem tudok nyilatkozni, csak a sajátomról. Én a stílus miatt nem szívlelem az inceleket. Igen, a tényeket jól látják, csak szánalmas módon kommunikálják le. A nyafogás, picsogás, panaszkodás sose volt szimpatikus mêg nőknêl sem. Én is régóta magányos vagyok, de férfiasan viselem, és nem költök hozzá orosz drámákat.
2020. máj. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Engem nem zavar a nyafogás és picsogás, mondják el a saját tapasztalataikat nyugodtan, de próbálják objektíven, csak egyvalamit egyszer írjanak le, és ezenkívül ne mondjanak butaságokat és buta elméleteket. Ja és ne akarják az embereket betenni skatulyákba mert annak nincsen értelme. Mondjuk ez nemcsak az incelekre vonatkozik, hanem mindenkire.
2020. máj. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
99%
Engem ami zavar velük kapcsolatban, hogy egy adott kérdéshez egyáltalán nem szólnak hozzá építőleg (ha nem tudnak jobb is), viszont mint a keselyűk köröznek a kommentelők felett, és csapnak le rájuk, hogy amit azok írtak, az hazugság, hogy az nem úgy van, hogy az képtelenség - holott sokunk tapasztalatból ír. Az oldal lényege pedig a hasznos válaszok lennének a kérdező felé, nem az, hogy itt éljék ki a frusztrációjukat egyesek.
2020. máj. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%

Sajnos olyan alkat vagyok aki megsajnal embereket.

Igy belementem par ilyen incel felevel egy egy randiba.

De minden esetben csak a pasi mondta a magaet en en en en ... Milyenek a nok es h szemetek onzok etc... Majd 2 orat halgattam ahogy panaszkodik. Rolam tolem szinte nem is erdeklodot. De elvarta volna h ezek ellenere en orommel kacag a ugorjak az agyaba. Es persze szuper jo szexet adjak nekik.


Minden esetben elmondtam hogyan ereztem magam a randi alatt. Es h mit gondolok rola ezek utan es mit ne tegyen. Soha senkitol mem kaptam meg olyan megalazo gusztustalan undorito valaszt mint ezektol. Mintha nekik alanyi jogon jarna minden.


Szoval ezen tapasztalatok menten en egy legterbe sem vagyok hajlando lerulni hozzajuk.

2020. máj. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Az incelek nincsenek egy súlycsoportban Csernussal. Az incelek csak rinyálnak, az egójuk által kitalált képzetet hiszik valósnak, ami nem igaz.

Negatívak, mindenki a hibás rajtuk kívül, változni nem akarnak.


Csernus pozitív, vállalja tettei után járó következményeket, ajánlatokat tesz az embereknek, ő valóban az igazat mondja, nem rinyál, ő képes a változásra.

2020. máj. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
Nekem semmi bajom az incelekkel, örülnék ha minél több lenne belőle, mert jelenleg a túlnépesedés az egyik legnagyobb problémája a világnak.
2020. máj. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%
Azért, mert sopánkodnak, utálkoznak, mást okolnak a kudarcaikért, ahelyett, hogy legalább megpróbálnák összeszedni magukat. Eszükben nincs magukat bármiben is fejleszteni, de a legjobb, legszebb társat akarják.
2020. máj. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem tényeket mondanak ki és nem őszintek. Még saját maguknak is hazudnak.
2020. máj. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

Én azért nem szívlelem őket, mert ezekre az esetekre asszociálok róluk.


[link]

2020. máj. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!