Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőktől szeretnék kérdezni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőktől szeretnék kérdezni. Szerintetek egy olyan srác, aki 27 év alatt nem tudott megváltozni abban, hogy a nők társaságában és a randikon ne legyen elképesztően nagy zavarban, felejtse el azt, hogy valaha barátnője lehet?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj pszichológushoz, egyébként nem fog változni, majd leszel 40 akkora már nem fogsz zavarban lenni, de meg is szoktad már addigra a magányt. Kb. ez a forgatókönyv.
2020. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell feladni, próbálkozni kell. Csak te tudod saját magadat megváltoztatni, akaraterő kell hozzá. Ha egyedül nem megy, pszichológussal.
2020. máj. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem igen.

Persze majd itt mindjárt jönnek azzal, hogy fordulj szakemberhez, de hagyjuk már... Kutyából nem lesz szalonna. Senkinek a személyisége és viselkedése nem fog 180°-ot fordulni - szakember ide vagy oda -, márpedig ehhez az kellene.

Írom ezt olyan nőként, aki hasonlóan "jó" kommunikációs és szociális készségekkel rendelkezik. Ezen kb. csak egy fogantatáskori restart segítene...

2020. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudott megváltozni? A kérdés az, hogy egyáltalán megpróbálta-e valaha is. Magára a kérdésre csak ezután tudok válaszolni.
2020. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
A kommunikáció és a szociális készség NEM az alapszemélyiség része, hanem egy tanult folyamat, ami felnőtt korban is tanulható, csak nyilván nehezebben. Egy csomó ember tesz néhány kusza próbálkozást, csak épp nem az alapokkal (önismeretszerzéssel) kezdik, így nyilván bukta az egész, aztán meg elkönyvelik, hogy ilyen a személyiségük és utána már derogál nekik tovább próbálkozni. Az ilyen maradjon is egyedül az undorítóan lusta, tehetetlen hozzáállásával.
2020. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%

Ha jól nézel ki, ez sem probléma. Ha előnytelen külső is párosul hozzá, akkor pszichológus segítsége nélkül nagyon nehéz lesz bármilyen nőt találni.

Nekem volt egy ilyen pasim, az első pár randin remegett, annyira zavarban volt + alig mert megszólalni. A 'szerencséje' az volt, hogy nagyon durván jól nézett ki, ezért még aranyosnak is tűnt. Ha nem nézett volna ki jól, akkor inkább creepy lett volna.

2020. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is világéletemben ilyen zavarbajövős nő voltam. Volt olyan, hogy annyira tetszett az illető, hogy még ránézni se mertem, nem hogy ha hozzám szólt. Képzelheted.

Már férjhez mentem azóta régen. Most lehet, hogy ez nem egy nagy tipp, de szerintem olyan nőkkel kellene kezdeni akik tetszenek, de nem vagy tőlük elájulva, illetve az is segítene ha keresnéd tudatosan a női társaságot mint barátként, ha velük fel tudsz oldódni bátorságot meríthesz belőle vagy lehet a barátnők közül kerülne ki a szerelmed. Fokozatosan megismerni, megszokni nem akkora stresszel jár mint egy tök idegennel farkasszemet nézni az első randin. Ez teljesen természetes. Esti időszakban találkozz ne nappal akkor kevésbé látványos, hogy elpirulsz vagy zavarban vagy akár olyan helyszínt is választhatsz ahol megoszlik a lány figyelme, valami zenés hely ahol nem csak rád fókuszál.

2020. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!