Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet személyesen ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet személyesen ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy egy örök kérdés, de talán ahogy halad előre az idő a környezet és a feltételek is változnak.

20 éves lány vagyok, és iszonyatosan idegenkedem az online ismerkedéstől. Abszolut megértem ha valaki ezt preferálja de nekem nem megy, szeretem a másik embert látni, érezni az illatát, a gesztusait, a szemét, hangsúlyait hallani. Valahogy a tinderes és hasonló beszélgetések mind ellaposodnak, bármilyen vicces kedves egy ideig a dolog. Hol lehet ma értelmes, értelmiségi érett igényes (nyilván nem a tökéletes egyedre vadászom de egy bizonyos értelmi szintet azért nagyon tudnék díjazni) fiúkat/férfiakat megismerni személyesen? Lehet egyáltalán?



2020. máj. 28. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nagyban függ attól, hogy hol élsz. Én egy 22 éves Budapesti fiú vagyok, Budapesten tudnék ilyen helyeket. Más városokban nem vagyok jártas.
2020. máj. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Budapesten élek
2020. máj. 28. 23:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ilyet amúgy nem tudok, még Bp-en sem.

Az én ismerőseim közül az értelmesebb réteg sosem volt ez az ide-oda eljárós társaság. Aki pedig a kevésbé értelmesebb, de bőven átlag feletti, azt szerintem valami egyetemi kocsmában megtalálhatod.

2020. máj. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Bárhol
2020. máj. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mikeXxX ***** válasza:
Szerintem bárhol lehet ismerkedni tegnap velem a postán ismerkedett egy lány előttem állt a sorban kb 20 éves lehetett de nem volt számomra érdekes egyén ezért számcsere nem lett de ahol lehetséges beszédbe elegyedni ott bárhol lehet szerintem! 40f
2020. máj. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
mikeXxX: 20 éves lány, te meg 40 éves, de számcsere azért nem lett, mert neked nem volt érdekes a csaj. Aha. Önbizalomért neked sem kell a szomszédba menned. Mesélj még! :D
2020. máj. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 Mit takar az, hogy "nem volt érdekes egyén"?
2020. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os te magadtól vagy ilyen nagy képzelőerővel megáldott egyén vagy súgnak? Segítek, képzelj el egy csomó 20 évest most magad elé néhány random osztálytalálkozóról, majd próbáld meg realizálni, hogy azért nem mindegyikkel jönnél össze.
2020. máj. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!