Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 26 évesen 20-22 évesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 26 évesen 20-22 évesnek nézek ki, akkor ez ekkora hátrány a nők/lányok szemében?

Figyelt kérdés

Egyébként helyes arcom van és magas vagyok, mellette átlagos, enyhén sportos alkattal. (195 cm, 89 kg) Ősszel mondta egy 20 éves lány, hogy fiatalabbnak gondolt saját magánál. Akkor még hosszúkás hajam is volt. A személyimet utoljára 24 évesen kérték el, amikor 18-nak hittek. Ha megismerek egy új embert (nem csak lányt) és erre terelődik a szó, akkor szeretem megtippeltetni az embert, hogy hány évesnek gondol. Mostanában ez a 20-22 a nagy átlag.


Mégis tipik sztori, hogy pl a 25 éves nő azért nem vesz észre, mert több évvel fiatalabbnak gondol magánál, de pl a 19 éves lány pedig az elején lelkes, egészen addig amíg meg nem tudja mennyi a korkülönbség valójában. Hogy lehetne ezeken a dolgokon javítani?


2020. máj. 29. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ezt most hatranykent eled meg de sok lany van akinek bejonnek a babaarcu fiuk es ez valtozni fog. Es gondolj arra hogy 40evesen 30korulinek fogsz kinezni. Exem is sokkal fiatalabbnak nezett ki de helyes volt
2020. máj. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet vékonyabb testalkattal. Dolgozz napi 12-14 órát és rögtön öregszel pár évet :D

Volt párom is fiatalabbnak tűnt sokkal, így ott ez jól működött

2020. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis, ez éppenhogy előny. 20-30 év múlva esetleg visszasírja, hogy milyen jó volt, amikor fiatalabbnak nézett ki a valódi koránál.
2020. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
22 éveseknek is gyakran van párjuk, szóval nem igazán értem, hogy mit kelljen ez jelentsen. Nincs hátrányod emiatt. Jobb lenne ha a megoldást keresnéd, és nem a problémát...
2020. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg 25 évesen nézek ki 16nak, és még a hangom is eléggé gyerekes. :DDD
2020. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na bumm, engem meg 18 körülinek néznek, főleg ha megborotválkozom, pedig 27 vagyok. A lányok is ilyen kis tiniktől kezdve kb. 20-22 évesig bezárólag nézegetnek nagyon, efölött nem vesznek észre.
2020. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez inkabb elony. Nem jonnek be a rancok es tarsai.
2020. máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!