Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a véleményetek egy olyan férfiról, aki normális, tanult, valamivel a megyeátlag felett keres (Szabolcsban ez 195 nettó) 33 évesen köztisztviselőként, de ki sem mozdul a 4 fal közül, hogy 35 évesen legyen 7 milliója és hitelre lakást vehessen?

Figyelt kérdés
Sajnos csak 27 évesen kezdtem el félretenni havonta 80-90 ezret olcsó albérlet mellett, így 6 év alatt csak 5.5 milliót sikerült megspórolni. Azelőtt nem spóroltam, mert az autómra, elektronikai cikkekre, csajokra, szórakozásra (no pia, no cigi, no drog)költöttem el minden pénzemet. Azóta meg kifizetem a lakhatást, rezsit, számlákat és 90 et félre tudok tenni. De persze ehhez az kell, hogy 6 éve a nőkről is lemondjak. Csak így rossz, mert a fiatalság elmúlik azért, hogy legyen önerőd egy lakásra (15 millió itt egy kellemes kis felújított lakás, ami 2-3 embernek elég, ha van egy gyerek, ehhez kell egy kb 6.5-7 milliós önerő). Csak már beleőrülök 6. éve. Azt nem lehet mondani, hogy nem tudok spórolni, mert ha kell két napig nem eszek semmit, csak hogy abból is legyen 2-3 ezer plusz. Csak ez már beteges spórololás. Szingli ismerősök java 32-40 évesen nulla megtakarítással rendelkezik, pedig mérnökök, de minden pénzüket elutazzák, és még 40 évesen is a 20 éves csajokat cipelik fel magukhoz az albérletbe.
2020. jún. 8. 17:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Néha azért kimozdulhatnál mert elmegy az életed aztán pedig sajnálni fogod az eltelt éveket.A középutat kellene megtalálni.
2020. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem a közszférát /köztisztviselő voltam/, tudom milyenek ott a bérek. Ha nem vagy jegyző jó pár éve férfiként nem érdemes ezen a pályán maradnod.

Tudom,hogy Szabolcsban már ez is nagy szó, a legtöbb munkanélküli ebben a megyében van.


Meg kellene próbálnod kimozdulni onnan, én a helyedben megcéloznám Budapestet.

Nem tudom milyen végzettséged van, de ha kimozdulsz a közszférából biztos többet tudnál keresni. Ott több a munkalehetőség, és a magasabb albérleti árak mellett is többet tudnál keresni, + több lehetőséged lenne ismerkedésre.


Ha ott maradsz ahol vagy, akár lakhatás, akár munka szempontjából, esélyed se lesz többet félretenni és előrébb haladni az életben.

2020. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez jól hangzik, hogy mennyi pénzt tudsz félre tenni. De ahogy előttem is írták elmegy melletted az élet, van nem egy olyan ismerősöm akik egész életükben dolgoztak, hogy legyen nekik aztán az egyikük most halt meg 2 hónapja, 43 évesen. Egy másik ismerősöm 51 évesen halt meg kb. 1 éve. Azért elgondolkodtató, hogy megéri-e mindent feladni csak, hogy lehessen egy saját lakásod.
2020. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, Szabolcsban aki ennyit keres, az már nagy szó, sajnos itt minden 2. ember a mezőgazdaságból vagy közmunkából él és nevetséges bérekért dolgozik. Államigazgatási szakon végeztem az egyetemen. Igen, csak a jegyző és a polgármester keres ezen a településen kimagaslóan (20 km-re Nyíregytől, de ott bérlek lakást). Sajnos nekem is halt meg 3 negyvenes ismerős is az elmúlt 2 évben daganatban és strokeban. Gondolom a sok stressz is hozzájárul.
2020. jún. 8. 18:14
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak ugye PEsten az a lakás 25-30 millió, ami itt 15. 3 szoros bért meg még mérnökként sem biztos, hogy keresnék. Patthelyzet.
2020. jún. 8. 18:15
 6/16 anonim ***** válasza:
24%

Te töki, nem írtad ezt már ki párszor?


Na mindegy, menj el a legközelebbi toborzóba, és állj be katonának, vagy rendőrnek!

2020. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg menj ki külföldre segédmunkásnak, egy év alatt megspórolnál ilyen spártai életmóddal közel négymilliót is akár...
2020. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha 4 et nem is, de 3 is jó lenne. Azon gondolkozom én is.
2020. jún. 8. 18:43
 9/16 anonim ***** válasza:
Mielőtt valaki kérdi keres mondjuk egy gyárban három műszakban 1500-1600 eurót, munkásszállón lakik -amit gyakran maga a toborzó cég fizet- nem költ semmire, akkor havonta 1000 eurót is félre lehet tenni.
2020. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is rémlik már hasonló történet, de ott azt hiszem tanár volt a kérdező.


Ha állig-en végeztél nézz szét a jegyzői állások között. Rengeteg jegyzőt keresnek, van ahol szolgálati lakással is. Indulj el ebben az irányban.

Szabolcsban pl. keresnek egy helyre jegyző, egyre pedig aljegyzőt.

2020. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!