Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az ilyen pasi az igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ilyen pasi az igazán ronda, és a legtöbb ettől azért jobb férfi, akkor miért nem adnak esélyt nekik a nők, ha egy bizonyos szintet már megütnek (ha nem borzasztóan rondák)?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jún. 19. 12:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Biztos lehetsz benne, hogy a legtöbb pasi nem a kinézete alapján bukik el .
2020. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
10%
#1 hanem az egyéb irreális elvárások miatt. :D
2020. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Lachesys ***** válasza:
97%

mert egy csinos, szep arcu, vekony lany, akire helyes pasik nyomulnak, nem fog egy az ördögnek alig szebb pasival leállni hacsak nem nyeri meg humorral, személyiséggel, ha a lánynak az fontosabb esetleg vagy ha nem golddigger.


nyilván ha rad jó nok nyomulnának te sem a kicsit duci aszimmetrikus arcú lányt választanád.

2020. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Miért olyan nehéz megérteni, hogy mindenkinek más tetszik külsőre? Gizi a barnákat szereti, Katinak a szőkék a gyengéi, Zita a nagydarab mackós alkatot szereti, Andi meg inkább a vékony szálkásakat stb stb stb. Ha mondjuk Pista nagydarab mackós de mindenképpen Andinál akar próbálkozni, akkor igenis vissza fogják utasítani.
2020. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Elképesztő még mindig számomra, hogy tök természetes nektek megkérdőjelezni, hogy mások kikbek adnak esélyt és mi alapján.

Ehhez semmi közötök nincs, ahhoz viszont van, hogy ha párt szeretnétek akkor megpróbáljátok minden téren a legjobban kihozni magatokból, hogy jobb esélyeitek legyenek. Ha ez nem fontos nektek, akkor a párkereséshez is úgy fognak mások hozzátok állni.

2020. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
9%

#4 te hülye vagy. A nagy többségnek többé-kevésbé ugyanaz tetszik. Nem konkrét emberre kell gondolni, hanem arcvonásokra.


Ha mindenkinek más tetszik, akkor rengeteg nő van aki őt vonzónak tartja, igaz?


[link]

2020. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
Adnak esélyt. 30 fölött, 2 gyerekkel, túlsúllyal, rengeteg alfa után csalódva már nem nézik úgy a külsőt.
2020. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
6-os, igen ezt bírom itt, hogy mondják h mindenkinek más tetszik, holott ez csak bizonyos keretek közt igaz. Akit linkeltél, az is egy eléggé fovever alone típusú gyerek, kb levegőnek nézheti a nők 99.8%-a
2020. jún. 19. 13:42
 9/19 anonim ***** válasza:
47%

Tegyük fel, van egy 170 centi magas pasi. Ha a majd 180 magas barátnőmnél próbálkozik be, el lesz utasítva, mert ott a pasi minimum legyen 190. Nekem meg ideális a magassága, tehát örülök neki. DE! Tegyük fel, hogy a srác kopasz, golyó fejű. Én elég haj mániás vagyok, tudom, nem tehet róla és van olyan kopasz pasi aki bejön (az ilyen Jason Statham típus) de ha ő ilyen golyófejű, akkor nem fog bejönni. DE! Ha már régről ismerem és tudom, hogy olvasott, művelt és humoros és jól eldumálunk, akkor el tudok tekinteni a kopaszság faktortól, mert belül annyira passzolunk, és ennek ellenére kívülről sem taszít. DE! Tegyül fel, rosszak a fogai. Akkor meg hiába van dús haja és hiába művelt, egyből kuka.

Mindig átlagos pasijaim voltak, egyik sem volt jó testű meg macsó, de valamivel mindegyik megfogott, főleg belsőleg, és külsőleg is volt bennünk legalább valami vonzó. De mindenkinél más az, ami taszítja. Van akinél az alacsonyság, van akinél a kopaszság, van akinél a gülü szemek, vékony száj, stb. Ahogy engem sem lát sok férfi szépnek, viszont páran oda vannak értem és kimondottan vonzónak tartanak. Nem tudom, miért, a többség anélkül sétál el mellettem, hogy rám nézne. Ez van, mindenkinek más jön be, és itt nem hajszínre meg szemszínre kell gondolni.

2020. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
#8 igen, ez itt a lényeg, hogy csak bizonyos keretek közt igaz a "mindenkinek más tetszik".
2020. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!