Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt mikor olyannal jötettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mikor olyannal jötettek össze, aki nem volt az esetetek, mert nem jött össze úgymond számotokra jobb?

Figyelt kérdés
Ha igen megbántátok? Gondolok arra, hogy eddig a számotokra szimpatikus, vonzó embereket nem érdekeltétek, esetleg nem is volt még kapcsolatotok.
2020. jún. 24. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Igen volt egy srác egy hónapig. Csúnya volt és túlsúlyosa zavart leginkább. Kb 90 kg lehetett.


Többet nem jövök össze olyannal aki mint férfi nem vonz.

2020. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2x volt ilyen még nagyon fiatalon. Az egyikből óriási szerelem lett és évekig együtt voltunk, nemsokára már tetszett is, ahogy beleszerettem. A másiknál nem tudtam ezen annyira tullepni, vagyis inkább azon h emellé nem is túl igényes, ezért pár hét után szakítottam vele.
2020. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiatalon mikor 4 éves kapcsolatból szálltam ki. Kb. másfél hónapig tartott az egész, ő is vigasztalódott főleg az egészben. Mire komollyá vált volna inkább végett vetettem neki és magamban raktam rendet.
2020. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kapcsolat nélkül voltam, és nagyon vágytam rá, hogy valaki foglalkozzon velem. Kicsit sem volt az esetem. Sőt, belsőleg is egy senki volt. 2 hónapot bírtam. Nekem ez lecke volt, azóta vagy komolyan érdekel valaki, vagy nem túráztatom magam.
2020. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze.
2020. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!