Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg léteznek olyan férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg léteznek olyan férfiak, akik összejönnek olyan nőkkel, akiket szexuálisan nem tartanak vonzónak csak mert nincs más vagy már nagyon ki vannak éhezve?

Figyelt kérdés

Mert férfiként ezt akárhány férfitársammal beszéltem élőben elképzelhetetlennek tartom. Az érdekkapcsolatot most hagyjuk, mikor a jó adottságú srác összejön valami 50-es mamival mert így van ingyen hol laknia, mi meg röhögünk rajta, hogy csak kamagrával áll neki, de ez baromi ritka. Nőknél sokkal gyakoribb az érdekkapcsolat.


Olyan szintén van, hogy cikinek érzi, hogy az adott nőt mindenki lefikázza, hogy így meg úgy gusztustalan, de neki amúgy bejön a csaj, csak ilyen nagyhangú férfitársaságban nem mer vitába szállni 8 másik emberrel és inkább rájuk hagyja.


Férfiként szeretném megérteni mi játszódik le olyan férfiak agyában (már ha tényleg létezik ilyen, amit kétlek), aki számára NEM vonzó nővel jön össze (és nem hímringyó vagy érdekkapcsolat, ami más kategória).


Mert én nem tudom elképzelni a szituációt, pedig próbálom erősen, hogy sokáig nincs senkim és valaki konkrétan rám mászik és vetkőztet, aki nem vonzó, én konkrétan nem is tudom mit tennék, de nagyon kényelmetlenül érezném magam, hogy míg egy számomra vonzó nőnek már az illatától, érintésétől, csókjától feláll, itt meg küzdenem kéne a merevedésért, mintha egy orvosi vizsgálat céljából kellene felállítanom.


És nem vagyok egyáltalán az a típus, akinek érzelmi kötődés kell a szexhez, ha egy számomra vonzó nő fényes nappal az utcán lekapna simán tudnék vele szexelni és még élvezném is. De aki nem vonzó, nem tetszik, azzal talán nagyon nehezen, másra gondolva, de nem lenne benne örömem.


Viszont az ízlésem nem mindig tükrözi a közízlést. Van, hogy olyanok jönnek be, akikre más azt mondja, hogy túl vékony vagy éppen duci, máskor meg olyanokat emelnek piedesztálra, akire azt mondom, hogy nem igazán tud megmozgatni, attól hogy éppen sztár vagy szépségkirálynő.


Kontrasztként viszont hozzátartozik még a dologhoz, hogy ha egy férfi ki van éhezve olyat szokott tenni, hogy olyan nőkre rámegy, akikkel tudja már 3 mondat után, hogy esélytelen lenne komoly kapcsolat és lehazudja a csillagokat is, hogy legalább a szexig eljusson, de fizikális, szexuális vonzalom minden esetben van.



2020. jún. 28. 04:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Én egyszer fültanúja voltam buszon, este fél 11-kor, délutáni műszakból hazafelé utazva egy erről szóló párbeszédnek. Eléggé megdöbbentő élmény volt számomra. Szóval igen, vannak ilyen férfiak.
2020. jún. 28. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
89%
Ha a férfiak libidója az eget veri, akkor muszáj szexelni, mindegy kivel. Nyilván jobb egy vonzó nővel.
2020. jún. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Miért kéne olyan nővel szexelnem, aki nem vonz? Önkielégítesről hallottál már? Egyszerű, gyors, ingyen van.


Szexelni pedig olyan nővel fogok, akire feláll 1 perc alatt. 30f

2020. jún. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Én beszéltem nem is olyan rég egy sráccal és ő bevallotta, hogy ő szakított a lánnyal pár év után, mert neki külsőre egyáltalán nem az esete. Jó biztos nem tartotta azért csúnyának, de erről a kérdésről ez jutott eszembe. Mégis utána sírt utána, hogy ennyire őt még senki sem szerette, mindent megtett neki a csaj, odáig volt érte a lány. A pasi meg szimplán durván szeretet hiányos volt.
2020. jún. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
A férfiaknak bármely nőre feláll. 😀 Ők bárkivel tudnak szexelni, nem véletlen, hogy ők nagyon sokszor barátság extrákoznak, szexkapcsolatban is elvannak, míg a nők inkább egyedül vannak.
2020. jún. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Van egy szint, ami felett kapcsolatra lépek vele, mert a pillanatnyi örömeimnél fontosabb a hosszútávú céljaim (saját család). Igaz én 190/100kg izmos vagyok, megnéznek a lányok, de azt is tudom h egy igazán szép lány az életemből több időt/energiát venne el, mint bármi, ezért egy kevésbé szép (de nem csúnya) lánnyal vagyok. Nem kellett pitizni (sosem fogok), sem versenyeznek felszínes pojácákkal, mert az igazán szép lányok zöme beteg, instalófszok, önimádók lesznek. Nekem olyan nem kell.
2020. jún. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Ahogy írod is, küzdeni kell a merevedésért, de többnyire össze szokott jönni, onnantól már nincs különösebb gond. (Tapasztalat. Nő vagyok, nem vonzó, így szoktam néha szexhez jutni.)
2020. jún. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

"hogy ők nagyon sokszor barátság extrákoznak, szexkapcsolatban is elvannak, míg a nők inkább egyedül vannak."


Akárhogy is számolom, pont annyi nõ van barátság extra és száz kapcsolatban, mint férfi. Szimpla matek.

2020. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Viszont mi férfiak sokkal több nőt vagyunk képesek vonzónak látni, mint ahány férfit a nők.
2020. jún. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#8 és mi van akkor, ha mondjuk 1 lány több fiúval van barátság extrákkal kapcsolatban? Akkor már nem jönne ki annyira a matek. ;)
2020. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!