Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfinak nem jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak nem jönnek be a duci nők, akkor felszínes, viszont ha egy nőnek nem jönnek be a nála alacsonyabb férfiak, akkor normális?

Figyelt kérdés
2020. júl. 17. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egyik se felszínes. 23F
2020. júl. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se felszínes egyik se.

Mindenkinek más az ízlése, nem tetszhet mindenki mindenkinek és egy jó kapcsolathoz fontos a külső vonzalom is.

21/L

2020. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Azért általánosságban a duciságról tehet az ember, a magasságáról pedig nem.

De igazából tökmindegy, szerintem is mindenkinek joga van a saját ízléshez

2020. júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Mindkettő esetben normális, ha nem tetszik a duci az ellenkező nemből.


Duci nő/26

2020. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
Yepp, itt az átlag így képzeli el. Persze, így közvetlenül megkérdezve nem, de más kérdéseknél lazán előadják a kérdésben leírt szintet.
2020. júl. 18. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a felszínes akinek teljesen őszintén semmilyen keretek között nem vonzó egy duci nő.Az csak ízlés. Az a felszínes aki azért kipróbálná mert izgatja vagy màr ki is próbálta és bejött neki de a társadalom vagy a baráti kör vélemènyètől való félelem miatt letagadja és inkàbb összejön olyannal aki mondjuk kevésbé indítja be de kifelè jobban megfelel másoknak. Sok ilyen van.
2020. júl. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%
Itt a gyakorin igen. Az itteni feminácik szerint a férfinak nincs joga válogatni, mert ha válogat, akkor felszínes disznó.
2020. júl. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem azt, ha valaki nem találja vonzónak az elhízott embereket (legyen az nō vagy férfi akár). Max. inkább az lenne felszínes, ha lekövérez átlagos alkatú embereket, mert szerinte csak az XXS-es nádszál vékony modellek szépek.


Alacsonyság esetèn is megértem, ha valaki nem akar èpp törpékkel randizni. Azt nem igazán értem, amikor átlagos magasságú embernek ezzel problémája van, vagy ha egy nō elvárja, hogy a pasi szigorúan +10 cm-vel nagyobb legyen.

Amúgy férfiaktól is hallottam már olyant, hogy zavarta ōket, hogy a nō alacsony. Nem értem, hogy itt miért kizárólag nōi elvárásként van beállítva. Szerintem az a legjobb, ha valamennyire hasonlít a pár magasságban.

2020. júl. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem felszínes. Akik itt le vannak pontozva azok, akik egy papíron normális súlyú nőt is dagadtnak neveznek, mert több 50 kilónál. Vagy disznónak nevezik azt, akin van túlsúly. Esetleg beleszeret valakibe, aki hízik 10 kilót és hirtelen már nem szereti. Ezek vannak lepontozva, nem azok, akik csak egészséges testsúlyú emberekhez vonzódnak.


Ami a magasságot illeti, alacsony nőként én is futottam már bele abba, hogy a férfiakban csalódást vált ki, amikor találkozunk, hogy milyen kicsi vagyok. (162 cm). Persze, azért túllépnek rajta, de nem szoktak neki örülni. Nekem csak annyi a lényeg, hogy nálam picit magasabb legyen, tehát nem vagyok válogatós. Talán a túl magasak már nem is nagyon vonzanak, de csak azért, mert mellettük meg gyereknek érzem magam és pipiskednem kell folyton.

Szerintem nem a külsővel kapcsolatos elvárás miatt felszínes valaki, hanem ha ezen túl más elvárás nem is létezik számára.

2020. júl. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem mindkettő normális. Egyébként meg egy alacsony férfi nem is jönne össze egy magas nővel, mert a férfiakat szokta ez leginkább zavarni, nem is a nőket.
2020. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!