Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként vagy vadász leszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként vagy vadász leszel vagy vad?

Figyelt kérdés

Büszke voltam eddigi életemben arra, hogy amikor párkapcsolatban vagyok, akkor nem flörtölök más nőkkel, nem keresem a társaságukat, sőt igyekszem minél távolabb tartani őket magamtól. Sőt, párkacsolaton kívül is a kapcsolatban lévő nőket kerültem, nem gondoltam tisztességesnek mástól elszeretni a barátnőjüket, lezáratlan kapcsolatokba belerondítani, bugyuta versenyekbe belemenni (az ilyen nőkkel később amúgy is csak a baj lesz).


Ehhez képest engem a volt barátnőim legtöbbje megcsalt, rendszeresen keresték más fiúk társaságát, tesztelve ezzel magukat és a férfiakat. Valamint nyilván a többi férfi is kereste az aktuális páromét. Több ffi ismerősöm is hasonóan járt, kivéve, akik maguk is csalták a párjukat! Köztük elég ritka volt, hogy a lány megcsalta / dobta volna őket.


Most adódott egy lehetőség, nekem kezdte el keresni a társaságomat elég intenzíven egy hivatalosan kapcsolatban lévő lány, és ráeszméltem, ha nem hagyok fel a korábbi elveimmel, lehet örökké a vesztes oldalon kell maradnom?



UI.: Ez nem PUA szöveg :D

UI2: A nők legtöbbjének a férfiak keresik a társaságát (igen, maximum nekik nem megfelelő egyének...), jó esetben ők ezeket korrekt módon visszautasítják, de ilyenkor ők nem vesztesek, mivel saját akaratukból cselekszenek, megvan a választási lehetőségük.



2020. júl. 26. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Maradj vesztes, de lépj vissza.
2020. júl. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Aha. Tehát szerinted egy nő attól hűséges, ha xarrá alázod, semmibe veszed, és csalod fűvel-fával.

Az ilyen lábtörlő típusú, önbizalom hiányos, mártírkodó lelkibeteg az eseted? Komolyan?

Vagy a vidám, életszerető, magabiztos csajok jönnek be? Mert ha te csalod meg, az ilyen nő kivág, mint a hasmenéses macskát, és akkor ugyanott vagy.

Egy kicsit nyisd már ki a szemed, hogy az a kapcsolat milyen, ahol a kani minden lukba beleveri, amiben nincs darázs, és mégis csüng rajta a nője. Ha te komolyan ilyen foshtengerben akarsz élni, akkor meg is érdemled.

2020. júl. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ja, amit nem emeltem ki, hogy az eddigi párjaimat mindig úgy választottam, hogy ha volt egy jól kinéző, de személyiségében kevésbé szimpatikus lány illeve egy átlagos, de "nagyon rendes" csaj mindig az utóbbit választottam. Mondhatni nem is kellett választani, mert ezt a típust kerestem, ennek ellenére legutóbb pl eljegyzés előtt csaltak meg, bő 4 év után. Ismerőseim is mindig azt mondták, milyen aranyos, cuki barátnőim vannak, nem h mekkora bomba nők, de én ezt alapvetően nem is bántam. Elég jó ember ismerő vagyok, mert azonnal tudtam mikor fordulnak át és kezdenek más férfiak után nézelődni aktívabban, volt akit rajta is kaptam már az első alkalmuknál.


#2: és akkor most végülis kinek jó? Engem részben lelki ronccsá tettek az évek alatt. Nem csak az önbizalmamat vesztettem el, hanem a nőkbe vetett bizalmamat is, ami talán rosszabb. Ők boldogan elvannak azóta azzal akivel megcsaltak / sokadik párjukkal, van akit azóta eljegyeztek, de gyakorlatilag garantálni tudom, nem forgolódnak éjszakánként az ágyban, hogy ők mekkora szemetek voltak. (Persze amikor az ismerősük csinálta ezt, azt megkövezték, csak saját maguk esetében tudtak gyönyörű kifogásokat találni)

2020. júl. 26. 08:28
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Szóval mindig a csendesebb lányokat választottad, mert úgy gondoltad, hogy azok a lányok biztosan nem fognak megcsalni, aztán mégis megtörtént, ennek ellenére azt írod, hogy "Elég jó ember ismerő vagyok".

Szerintem itt pont az emberismereteddel van a probléma: valószínűleg ezek a lányok tudták a legjobban eljátszani a "szentet", és nem melletted változtak meg, hanem alapból ilyenek voltak, csak te nem vetted észre.

Azért gondolom így, mert az általad leírt esetek nem olyan hétköznapiak, mint ahányszor ez veled megtörtént, tehát vagy baromi szerencsétlenül jött ki a dolog, vagy rohadtul félreismerted a lányokat.

2020. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Két nagy kapcsolatom volt, mindkettőben a két csajszi vagy orvul hátba döfött vagy megcsalt. Ezek ellenére nem lettem lelkileg tropa, mosolygok és tudok a nőkben is bízni.

Az emberen múlik az egész, ha ő úgy döntött akkor elvesztett téged. Menj tovább egyszer úgyis összejön az álom kapcsolat neked is. De ezt a csajt inkább passzold.

2020. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Nincs ragaszkodás,nincs meglepetés.

Szval én, elvált férfiként megtanultam,hogy a jelenben kell élni.Azt kell jól csinálni.Ha jol csinálod,és még sem működött,akkor továbbállsz. Ennyi.

Egyszerű,mint a szög.A többi mellékörített f.s,az csak arra jó,hogy magadat,vagy másokat kezdj okolni érte.És belemenj különféle elméletekbe,meg képletek keresésébe,holott azok nem jók,és nincsenek.

Csak az van,mint a ruszkiknál mikor elindulnak:Davaj,davaj..

Nem kell.

2020. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem úgy tūnik, hogy ez kamu kérdés, kitaláció, úgy értelmezed a helyzetet, mintha valami törvényszerūség létezne arra, hogy az egyik fél megcsalja a másikat, hol ott ez baromira nem ilyen törvényszerū.
2020. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nagyon rossz körökben ismerkedsz, ha ezt tapasztalod. Az én ismerőseim között sokan inkább vannak 5 évet egyedül, mint egy rossz kapcsolatban lennének (nem fekszenek össze fűvel-fával). Aki pedig kapcsolatban van, ők komolyan veszik. (5+ év mindenhol, házasság 30 éves kor előtt és hasonlók. És amennyire bizalmas viszonyban vagyok többükkel, elmondásuk szerint eszükbe sem jutna megcsalni a párjukat, mert imádják)
2020. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8: Pont akkora eséllyel mozogsz te jó körökben 😀


Cégen belül is azzal a kevés nővel aki "tökösebb" férfi az flörtöl, ha van barátnője a férfinak vagy barátja a nőnek, ha nincs.


Azok a lányok nyíltan lekurvázták az ismerőseiket akik hasonló dolgot tettek, aztán mégis engedtek a csábításnak, akkor pedig jött önmaguk fürdetése, miért volt erre szükség. Szerintem egy szűk baráti környezetről (4-5 fő lehet megmondani elég biztosan, hogy tényleg eszük ágában sincs megcsalni s párjukat), viszont az ellenpéldát látja az ember a kevésbé közeli barátok, kollégák között is napi szinten.

2020. júl. 30. 12:05
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9: Pedig ennek oka van. Nem mondom nyilván, hogy rossz helyen dolgozol, de kicsit olyan ez, mint amikor a szeszfőzdei munkás rácsodálkozik, hogy az összes ismerőse alkoholista. Sarkítok nyilván, de ha körülötted mindenki ilyen, akkor a környezettel van baj.
2020. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!