Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ilyenkor ti ezt miért csináljátok? 20L

Figyelt kérdés

Ha ráírtok egy lányra és jól elbeszélgettek, akkor utána miért szakítjátok meg hírtelen?

Megnézitek az üziket, de nem válaszoltok rá.


Ilyenkor ezt direkt csináljátok?


2020. júl. 29. 15:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Velem is több nő csinálta azt hogy egészen jól elbeszelgetunk aztán szó nélkül felszivodnak egyik napról a masikra
2020. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Kislány, ezt csak azok csinálják, akik dugni akarnak. Majd keres, ha kanos lesz és nem lesz jobb. Nehez kilogikázni.
2020. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Bizony a nők is ezt csinálják. Egy segfejjel jöttél össze, ez van.
2020. júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Elég idegesítő... Miért kell ezt bárkinek eljátszani?

Este is írt, válaszoltam rá, és nem válaszolt.

Sztem hagyom a francba.

2020. júl. 30. 05:03
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Szóba állnod se kellett volna vele.
2020. júl. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

#15

Igazad lehet... Aki ilyen gyerekesen viselkedik. Megjegyzem h már rég nem gyerek!

2020. júl. 30. 14:00
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
#15 vagyok. Az ellen meg csak te tehetsz, hogy ne ilyen srácokkal legyen kapcsolatod. Panaszkodhatsz rá de a te döntésed volt, hogy együtt leszel vele. Legközelebb válassz körültekintöbben.
2020. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
63%

Ilyesmit hogy valaki nem ír vissza inkább a nőkre jellemző mintsem férfiakra...


Keress rá Tinder-es kérdésekre... Ott sorra az a panasz hogy a nők 80-90%-a még csak válaszra se méltatja a másikat.


Haviszont köztetek volt szex és úgy nem ír Vissza akkor könnyen lehet hogy csak kihasznal.

2020. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ha valaki rádír utána jól elbeszélgettek és már le is fekszel vele.

Hát gratulálok!

2020. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy rád unt, vagy most éppen más csajokat tologat, aztán ha megint te jössz a sorban, akkor majd felkeres. Egyébként meg tényleg sok nő is ezt csinálja, itt is nem egyszer előfordult már velem, hogy normálisan elbeszélgettünk, aztán a "kedves" hölgy nyomtalanul elillant. A legutóbbi ilyen beszélgetőpartnerem azt javasolta, hogy térjünk át más platformra, aztán amikor megadtam a fb-omat, el is tűnt, és meg mint egy hülye, vártam egy darabig a válaszára. És mindezt úgy, hogy semmi vállalhatatlan sincs a fb-omon. Ez a gyáva, gerinctelen emberek szokása, nem merik vállalni a dolgokat, de remélhetőleg egyszer ők is visszakapják majd az élettől.
2020. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!