Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem? Miért irigylem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért irigylem a szingli párkereső hölgyeket elvált 2 gyermekes anyaként? Van még valaki ilyen helyzetben? Mit tehetek az érzések ellen?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy sokkal jobb azoknak a nőknek társat keresni, akiknek nincs gyerekük, mert van idejük saját magukra és randira menni akár hétköznap munka után is. Úgy érzem belefásultam abba, hogy közel 2,5 éve, a válásom óta nincs időm "csak magamra" és normális randikra. Így, hogyan ismerkedjek? A neten ismerkedés során, mikor kiderül, hogy segítség híjján az első randi játszótéren vagy játszóházban lenne, értelemszerűen menekülnek a férfiak. Nem így terveztük a volt férjemmel a kisebbik gyerkőcünk nevelését... Mit tehetek az ellen az érzés ellen, hogy hiányzik, hogy valakinek én legyek a fontos, csak én számítsak? Engem az nem tesz 100%-ig boldoggá, hogy nekem jelenleg "csak" a gyerekeim szeretete jut.
2020. aug. 3. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Össze kell barátkozni más anyukákkal, akik időnként vállalni tudják a gyerekeket. Remélem, apuka is elviszi őket időnként. Meg kell oldani, hogy legyen néha időd magadra, akár randizol, akár nem.
2020. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kösz einstein
2020. aug. 3. 20:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj apákkal.
2020. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Te nem a szingli nőket irigyled, hanem a gyerekteleneket. Nem akarsz te szingli lenni, épphogy hapsit akarsz magadnak!

A gyerekeidnek egyébként nincs apja? Amikor nála vannak a gyerekek, simán eljárhatsz sportolno, fodrászhoz, összeszedni magad.

2020. aug. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem a két gyerek miatt nem kellenél...
2020. aug. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Ezért nem akarok gyereket. Onnantól kezdve, hogy gyereked van, te magad és a párkapcsolatod mindig hátra kerül. Hát, ez van, te vállaltad. Egyébként miért nem bízod rá valakire a gyerekeket, amíg randizol?
2020. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Azért vagy irigy, mert nekik tényleg jobb...
2020. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Te választottad ezt az életet, ne irigykedj! Nem a p.náddal kell gondolkodni, hanem az agyaddal.
2020. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Jelentettem a kérdést, ugyanis ez az én pár hónappal ezelőtti kérdésem konkrét bemásolása!!!!!!
2020. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Rám is irigykedhetsz, mert én olyan férfival ismerkedtem, akinek szintén van gyereke, így együtt játszóterezhettünk, mehettünk gyerekprogramokra, a másik hétvégéken meg sok program kettesben. 10 éve vagyunk együtt, a gyerekek lassan kirepülnek. A férjem exe is gyerekes férfival van együtt már sok éve.
2020. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!