Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli 30-as, 40-es (és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli 30-as, 40-es (és még több idősebb férfi, akiknek nem lesz társa valószínűleg)férfiak. Nem lesz rossz úgy meghalni majd, hogy semmit sem hagytok magatok után? Se feleség nem volt, se gyerek, se valamilyen nagy pályafutás (orvos, mérnök, stb).

Figyelt kérdés
Tehát nem marad utánatok semmi, szürke kisegér alkamzottként kell végigélni az életet, és nem marad utánatok semmi, se nagy találmány, se páratlan életpálya. stb. Belegondoltatok?
2020. aug. 7. 18:49
A kérdező szavazást indított:
rossz lesz, nem ilyen életet akartam
nem lesz rossz, én elégedett vagyok a szürke kisegér életemmel
magasról teszek rá
23 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Van pár komoly logikai hiba a kérdésedben. Vajon megtalálod ezeket?
2020. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Akkor járj velük és lesz valamijük. Mellesleg, most minek folytatsz filozófiai kiselőadást? Talán filozúfus vagy? Logikai értelemben ők meg mondhatják neked, hogy ha meghaltak nem mindegy, hogy i maradt utánuk? Ők már halottak!
2020. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

Az emberek többsége nem Albert Einstein, meg Arnold Schwarzenegger, meg Nikola Tesla, meg Petőfi Sándor, meg Bruce Lee, meg Madonna meg az isten tudja mi még.


És SOHA nem is lesz az.


Hogy mit akarok ezzel? Csak azt, hogy NAGYON KEVÉS emberből lesz valami IGAZÁN NAGY ember! A legtöbben bizony de, szürke kisegérként halunk meg ha tetszik ha nem! De ezzel nem vagy egyedül, mert rajtad kívül még van 7,5 milliárd ember a földön, na most ezeknek az 1%-a (kb. 70 millió ember) SEM fogja elérni azt a NEVET, azt a "HALHATATLANSÁGOT" amit például az előbb felsoroltak. Ők kivételes emberek, mondjuk tudnék még sorolni jó párat! De ez csak szemléltetés, hogy milyen ostoba dolog hozzájuk mérni magunkat!


Mert hiába kiváló orvos valaki, csak egy a sok közül, hiába jó és kiváló mérnök, csak egy a sok közül. Erre vannak született emberek.

2020. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
10%
Utolsó rossz a névsor. Petőfi Sándor magyar. Arnold, a kivételes fizikuma miatt lett híres. Bruce Lee és Nikola Tesla se közelíti meg azt a tudományos szintet amit a relativitáselmélet adott. Einstein az egyetlen ezek közül, aki kiemelkedően nagy ember. Madonna hozzá képest egy 0, egy szürke kisegér.
2020. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%

"nem marad utánatok semmi, se nagy találmány, se páratlan életpálya"


Hát ez min. az emberek 95 %-ára igaz!

Akinek meg van gyereke, az is max. még 2-3 generációig "marad fent" az emlékekben, utána ugyanúgy eltűnik a semmibe!

Amúgy meg ha már meghalt, utána nem fog azon örömködni, hogy "fuhh de jó nekem hagytam hátra két gyereket a világba".

2020. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%
De tovább megyek! Van mondjuk egy híres feltaláló, akinek fennmarad a neve az utókornak. De az miért is jó neki, ha már meghalt? Van valami haszna belőle? Aztán lehet egy szürke kisegér boldogabban élt, amíg élt, mint ő.
2020. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
#4-es az csak példa volt könyörgöm 🤦‍♂️, úgy értettem, hogy ha ezeket a neveket meghallják az emberek, akkor rögtön beugrik kiről/kikről is van szó, az, hogy effektíve mennyit tettek hozzá a világhoz, az egy más kérdés. Itt most arról van szó, hogy a neved fennmarad e. Legalábbis a kérdező ettől tart egy kicsit, hogy nagy magányosságában eltűnik, köddé válik.
2020. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Tudod szokták ezt az emberek mondani, hogy "hát nem egy Brad Pitt", "Nem vagy egy Da Vinci" "nem vagy te Ronaldo" Mike Tyson stb. érted mit akarok ezzel mondani. Na, hát a főorvos urat - akármilyen jó orvos is - nem hiszem, hogy emlegetni fogják hasonlóképpen. :/
2020. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy nem értem miért a férfiak vannak kiemelve a kérdésben. Szerintem egy nő nehezebben éli meg, ha nem lesz gyereke, mint egy férfi.
2020. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
30%
A nők neve is fennmarad, mert a gyerekeik (akik nagy emberek) azoknak ugyanaz általában a vezetéknevük. Tudni fogják.
2020. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!