Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki jár hasonló cipőben? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki jár hasonló cipőben? Miért nehéz manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, elsősorban a 20-30 év közötti korosztály véleménye érdekelne.25 éves nő vagyok egyedül élek, van főallasom. 2 éve vagyok egyedül, előtte volt egy 7 éves kapcsolatom. Próbáltam már internetes tarskeresőkön, szórakozóhelyeken ismerkedni de nem jött össze úgy komolyabban senkivel vagy hamar véget ért a kapcsolat. Nektek mi a tapasztalatotok? Hol érdemes ismerkedni?

2020. aug. 10. 20:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Nehéz. :/

Nincs erre szabály, ahol éppen összefutsz egy érdekes emberrel véletlenül. Vannak, akik edzőteremben ismerkedtek meg, van akiknek a tinder jött be. Attól még neked ez nem biztos, hogy ugyanúgy sikeres lesz. Ne keresd, aztán mikor nem számítasz rá találkozol valakivel. Mondjuk azért tartsd nyitva a szemed, de ne legyen benned ilyen görcsös keresés és kutatás, mert azt megérezni és taszító.

2020. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
5%
Neked 16 éves korodtól volt egy kanid 7 évig. Azaz a fiatalságodat elszúrtad. Nos BÁRHOL szerezhet partnert, de 25 évesen melléd FÉRFI 40+ illik.
2020. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
36%

16évesen öszejöttél valakivel es mindenkit hozzá hasonlitasz

De lehet hogy válogatos vagy várod a herceget...

Augy 25evesen nem kell elkeseredni

Nem 52eves pókhálos vén pitsa vagy

2020. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem biztos, hogy az összes 52 éves nő pókhálós vén pitsa. Remélem téged is lenéznek majd a fiatalok, ha annyi idős leszel. Akár férfi, akár nő.
2020. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

2-es, miért szúrta volna el a fiatalságát A kérdező?

Legalább neki volt egy rendes, értelmes kapcsolata, ami sok mindenre megtanította. A mai lányok 16 évesen hetente vàltogatják a partnerüket és nagy drámák folynak, ha valaki “összetörte” a kicsi szívüket. A kérdezőnek legalább normális értékrendje alakult az első kapcsolatában. Aztán persze véget ért, hiszen ezek a gyerek/első szerelmek sosem tartanak örökké, de ez így van rendjén. 25 évesen fiatal nő, bőven van ideje mindenre még.

2020. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
6%

4-es megsértödtél?

52evesen a nők nagy resze rancos,integetöhajas löttyök akik büzlenek a cigitöl is,folytassam a sorolást

2020. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
43%
Miért nehéz ismerkedni? Nem tudom, nehéz mindenesetre. Hol a legjobb? Szerintem az egyetemen. Nyilván akkor egyetemre kell járni! Érdemes más karok hallgatóival próbálkozni. Akkor le lehet szippantani valamit az ő tudásukból is. Ehhez persze értelmes szakra kell járniuk.
2020. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
19%
Jóhet a profil...
2020. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Kedves 2.válaszoló! Miért gondolod hogy mellém egy 40+ férfi illik? Azoknak a férfiaknak nagy része elvalt vagy gyereke van nyilván nem azért akarna velem lenni hogy családot alapitson, más a gondolkodásmodunk is szerintem.
2020. aug. 10. 22:10
 10/21 A kérdező kommentje:
Szerintem az nem baj ha válogatós az ember főleg hogy nagyon sok a drogos meg az alkoholista a korosztalyomban, nyilván nem egy olyannal szeretném leélni az életem.
2020. aug. 10. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!