Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan férfival harmincasként,akinek van gyereke?

Figyelt kérdés
Nekem nincs gyerekem,de hallottam ismerősöktől,hogy azért ahhoz nagyfokú tolerancia kell.

2020. aug. 22. 10:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
90%
Nem, eleve abban sem vagyok biztos, hogy saját gyereket akarok-e. De ez nyilván személyiség kérdése is, van, aki szereti őket.
2020. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok benne biztos.Amúgy én voltam már olyannal,akinek gyereke van az elején még nem zavart,és kedveltem is a gyereket,de később zavart,hogy ugye jöttek az apás napok,és ez mindig ismétlődőtt,én meg ugye saját családot szeretnék,és olyannal házasodni,akinek nincs gyereke.Az önzőségem ugymond utat tört,ami az elején tetszett az később teherré vált.Pedig a gyerekkel végig jól elvoltam,ugyhogy tényleg nem értem magamat.
2020. aug. 22. 11:04
 3/81 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Nem nevelem másét
2020. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam,hogy akkor mégsem számítok önzőnek.Én sem neveltem,sosem szóltam rá,mivel nem az enyém,úgy voltam vele,hogy az apja rászól majd.
2020. aug. 22. 11:07
 5/81 anonim ***** válasza:
91%

Én anno ősze jöttem, ha megfog és nincs egy keverő ex, helyén kezeli a dolgokat, akkor nincs gond.

Én se akartam gyereket, aztán meg is lett ebből a kapcsolatomból, bele választottam, erre a gyerek születése után jöttem rá. Apuka nem foglalkozik a gyerekkel (legalább nem kell figyelembe venni). 4 év után mentünk szét, a lánya is velem maradt, ő akkor volt 14, az apja nevelte.

A lányom már 6 éves lesz, jelenlegi páromnak nincs gyereke, de a lányomat szereti. Valahol örülök neki, hogy nincs gyereke, mert anyám gyakran viszi hétvégén a lányom és ha az ő gyereke jönne minden hétvégen, akkor nem lennénk sokat kettesbe, ami nekem fontos.

N28

2020. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
53%

Attól függ mit érzek az adott férfi iránt, mert ahhoz, hogy más gyerekét el tud fogadni, nagyon kell azt a személyt szeretned, akitől származik a gyerek, hogy egészségesen tudd megközelíteni a gyereket.

Ha ez nincs meg bele se kezdj semmibe.

Csak akkor fogod tudni a gyereket elfogadni, ha a partnered jelent neked valamit, és nem csak kirakatnak, hanem valóságosan.

2020. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 A kérdező kommentje:
Igen nekem is fontos a kettesben töltött idő.Igy van ahogy az utolsó mondja.Nagyon kell szeretnem a férfit,mivel miatta fogadom el a gyerekét.
2020. aug. 22. 11:21
 8/81 anonim ***** válasza:
81%
Soha
2020. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
83%
Nem sok férfitól nézném ezt el. Csak olyannak akit nagyon szeretek és ő is és ezt tudja bizonyítani is
2020. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 A kérdező kommentje:
A válaszok egyértelműek.Pedig annyi olyat hallok,hogy elfogadja a nő a férfi gyerekét,és összeházasodtak,és született közös.DE én egy olyannal házasodnék,akinek nincs,hogy majd csak a sajátunkat nevelje.
2020. aug. 22. 11:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!