Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem furcsa ez a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem furcsa ez a női hozzáállás? Ez másoknak mennyire nehezíti meg a társkeresést?

Figyelt kérdés

Néha jön pár kérdés, ami kicsit kihegyez 1-1 témát női-férfi részre. Ilyenkor jön mindkét oldalról ugyanolyan panaszkodás, amit a férfiak részéről lepontoznak, a nők részéről felpontoznak. A normális válaszoknál is nagyjából ez a helyzet.


Engem érdekelne: Komolyan ennyi nő szeret áldozatszerepben lenni? Mert elég sokszor így néznek ki a válaszok és pontozások.

Ma is jött egy kérdés, ahol a nők férfiasodásáról kérdezett a kérdező. Jöttek teljesen normális válaszok, amik többsége lepontozást kapott. Viszont azok, amikben a nők panaszkodtak, hogy ők nők, felpontozást. És ezek egy része konkrétan hazugság volt.


Szerintetek, ezek a nők miért nem nőnek fel? Az én környezetemben ilyenekkel nem találkozom. Eddig 2 ilyet láttam személyesen. A környezetemben a felnőtt nők vállalják a felelősséget, képesek komolyan viselkedni és ha valami nem jön össze egy csettintésre, nem adják elő, hogy azért nem jött össze, mert nők és a gonosz társadalom nem szereti őket. Itt viszont ez elég gyakori.


Ezeknek a nőknek mennyire lehet nehéz a társkeresés? És férfiak, ti hogy álltok ezekhez a nőkhöz?



2020. aug. 26. 23:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
82%
Én még a kérdésedet sem értem. Neked könnyen megy a társkeresés? Ha igen, akkor miért egyes nők nehézségeiért aggódsz?
2020. aug. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 A kérdező kommentje:

Pontosan mit nem értesz a kérdésemben? Szívesen elmagyarázom, bár elég egyszerű és részletes volt.

Tudsz válaszolni a kérdésre? Ha igen, akkor miért nem válaszoltál?

2020. aug. 27. 00:06
 3/91 anonim ***** válasza:
24%

Örülök, hogy ennyire megérintette az embereket a kérdésem :)


Az a baj, hogy a nők egyszerre mindent akarnak. Legyenek függetlenek, önállóak, sikeresek a karrierjükben, ugyanakkor szeretnék a nőiességüket is megőrizni, gyereket nemzeni és felnevelni, családanyák, de emellett nők is lenni, az oldalukon egy igazi férfival. És persze mindent egyből akarnak, türelmetlenek, ettől frusztráltak, és fröcsögnek.


Ezeknek a nőknek azért nehéz a párkeresés, mert ha a karrierjükben elérnek egy bizonyos szintet, akkor maguk alá nem akarnak párt találni, a maguk feletti férfiak viszont nem egy görcsös merev karrierista nővel fog összejönni, akiből mindenféle nőiesség kiveszett, hanem egy vonzó, nőies nővel, akinek van szexuális kisugárzása. Ez az ilyen nőknek a tragédiája. Őnekik tökéletesen passzolna egy tisztességes munkásember akár, aki felnéz rájuk, de ők ezeket az embereket élből elutasítják, mert "milyen ciki már". így maradnak egyedül ezek a nők.

2020. aug. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 A kérdező kommentje:

Ebben lehet valami. Tényleg kapkodósak ezek a női válaszok és nagyot akarnak markolni. A frusztráció érezhető bennük.

Az egyik ilyen lányra, akit ismerek tökéletesen illik a 3. bekezdés jellemzése.

2020. aug. 27. 00:13
 5/91 anonim ***** válasza:
14%

" Az én környezetemben ilyenekkel nem találkozom."

Azért nem találkozol, mert az ilyen gondolkodású nők aránylag kevesen vannak. Nyilván sikertelenebbek a társkeresésben mint a többi nő, ezért itt ők vannak többen. Azzal próbálják a saját elméleteiket igazolni, hogy felpontozgatják egymást és le az ellentábort. Persze ettől még nem fognak hozzájuk rohanni a 30 éves, hófehér fogsorú, sportos, elegáns, egyenlőségpárti diplomás férfiak.:)

2020. aug. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
87%
Az lehet a helyzet, hogy ez a "nők elférfiasodása" szókapcsolat olyan, amiből messzire üvölt, hogy valami komplexusos őskonzervatív pasit zavar már megint, hogy nem minden nőnek az az életcélja, hogy ölbe tett kézzel várja a herceget.
2020. aug. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
84%

Én sem értem. Attól mert egy azt mondja magáról, hogy õ nő és nőies, meg lehet határozott és önálló. Vagy szerinted egy nőies nő egy gyamoltalan gondozásra szoruló valaki?

Agyphaszt kapok ezektol az ostoba kérdésekről.

2020. aug. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 A kérdező kommentje:

#5: Ebben lehet valami. Ahogy a sikertelen férfiakból is több van itt, úgy a nőkből is. Csak valamiért, a férfiakat jobban kihangsúlyozzák. És tényleg, mintha egymást veregetnék vállon ezek a nők, a tényekkel pedig nem foglalkoznak.


#6: Furcsa. Amikor arról jön kérdés, hogy a férfiak elnőiesednek, ott ezt a komplexus dolgot senki sem teszi szóvá. Eleve, ha valaki beszél egy jelenségről, miért lenne komplexusos őskonzervatív?

2020. aug. 27. 00:42
 9/91 A kérdező kommentje:
#7: Amit írtál, azzal egyetértek.
2020. aug. 27. 00:42
 10/91 anonim ***** válasza:
88%

A "férfiak elnőiesedése" szöveget ugyanezek az őskonzik szokták nyomni. Nekem semmi bajom azzal, ha egy férfi kimutatja az érzelmeit, játszik a gyerekével, kaját csinál, óvóbácsiként dolgozik, stb., általában azok mondják rá, hogy "jaj, b*zi", akik szerint a nőnek a konyhában a helye.

(Nyilván ne legyen túlérzelgős, rinyálós, de az nőben is zavaró.)

2020. aug. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!