Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg "illik" ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg "illik" ismerkedés közben közölni, hogy az exem néger volt és szemétség, ha nem teszem?

Figyelt kérdés

Volt egy fekete barátom. Nem szexpartner, hanem a párom volt, 3 évig.

Mostanság ismerkedtem, majd összejöttem egy pasival, aki több hónap után megtudta (tőlem), hogy fekete barátom volt. Lehordott a sárga földig mindenféle mocsoknak, azért is, amiért összeálltam egy fekete sráccal, és azért is, hogy nem szóltam erről időben, pedig illett volna.

A hozzáállásáról inkább nem mondok véleményt, mert az nyomdafestéket nem tűrne mér virtuálisan sem, viszont nagyon érdekelne, hogy tényleg érdemes-e a továbbiakban szólni az ilyesmiről.

Az rendben van, hogy a hozzá hasonló lelép, nem húzzuk egymást idejét, de aki mondjuk normális, annak mégis hogyan veszi ki magát, hogy egyszer csak közlöm, hogy milyen bőrszíne volt az exemnek?


2020. aug. 29. 15:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen a magánügyed, senkinek semmi köze hozzá.
2020. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 anonim ***** válasza:
9%

Ez attól függ. Ha a párod őszinte veled a múltjával kapcsolatban, neked is illene annak lenni. Ha ő titkolózik, te is tedd.


Egyet ne tegyél, mert annál undorítóbb nincs: Hogy te eltitkolsz dolgokat, de az ő dolgain nagyokat ítélkezel.

2020. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 anonim ***** válasza:
14%
Nekem is megvan a véleményem az ilyen lányokról. Feltűnősködés számít csak. Ugyanolyan ez mint régebben a piercingessel tetoválttal jártak. Fő az hogy ne olyan legyen mint Kovács II Pisti a szomszéd utcából mert akkor nem ő lesz a téma a társaságban, pedig az élet filmjében ő követeli a főszerepet.
2020. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 anonim ***** válasza:
14%
Egészen pontosan mi szeretnivalót találtál ebben az emberben?
2020. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 A kérdező kommentje:

Az fel sem merül, hogy esetleg szerettem? :)

Félig magyar, magyarul beszél, egyetemen ismertem meg, egyszerűen megismerkedtünk, egymásba szerettünk, mint bármilyen más fehér sráccal.

Nem tudom, mi azon a titkolózás, hogy nem közlöm azonnal a volt párom bőrszínét? Szerintem nem releváns, ugyanúgy szerelem volt, és komoly kapcsolat, mint előtte, az első párommal, aki egy magyar srác.

2020. aug. 29. 15:51
 6/102 A kérdező kommentje:
Azt szerettem, hogy okos volt, humoros, és csomó mindenben egyeztünk (zene, filmek, programok), mellé ki tudott állni magáért, másokért.
2020. aug. 29. 15:52
 7/102 anonim ***** válasza:
96%
#6 most nem a néger baratodra célozram. (#4 voltam)
2020. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon friss, alakuló kapcsolat volt, egyszerűen csak megtetszett, és jókat beszélgettünk.
2020. aug. 29. 15:54
 9/102 anonim ***** válasza:
80%

Előző válaszolók, wtf? :D

Mégis miért kéne előfeltételezni egy ismerkedésnél, hogy a másik rasszista? Nézzem már annyira értelmesnek a másikat, hogy eltudja dönteni milyen hajszínű, származású és szemszínű emberrel akar lenni. Mi köze ehhez bárkinek?


Nem, nem kellett volna előre mondanod. Ahogy egy fehér férfit se kellett volna előre mondanod. Ha neki ezzel baja van, akkor egy csőlátású gyűlölködő, akit te rettenetesen nem érdekeltél csak a saját frusztrált nézetei.

2020. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 anonim ***** válasza:
22%
#9 el nem tudom képzelni hogy miről. Azt annál inkább hogy milyen nyomdafestéket nem tűrő dolgokat mondott.
2020. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!