Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinder rontotta el ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder rontotta el ennyire a nők felfogását?

Figyelt kérdés

Ami most megy a nőknél az hihetetlen :D Tényleg azt hiszik, hogy a világutazó, gazdag, magas pasik az átlag itt Magyarországon? És ennél lejjebb már nem adnak?

Régen nem voltak ennyire elszállva az igények. Az a baj tudjátok, hogy mivel a nők azt hiszik megkaphatják ezeket a pasikat, a normálisakat már le se sz@rják. És nem akarnak felébredni az álomból, hogy ezek a pasik teljesen más nőket akarnak. Így marad az "összes pasi hülye, meg életképtelen" szöveg.


Kb. az összes nő miután megtudja, hogy hétköznapi munkám van, nem a semmit tevésből élek, kb. lelép. Még a munkanélküli csajok is, mert hát ők is várnak a gazdag eltartóra. Most már tényleg 2020-ban ez is gáz, ha egy átlagos melója van valakinek? :D


2020. szept. 3. 18:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Mi az az átlagos meló?
2020. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
32%
Ja de aztan 30-35-40 korul koppannak ezek az almodozo nostenyek, muhaha:)
2020. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
#2: wishful thinking
2020. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%

Miért kell ennyire a nemekre hivatkozni? A férgiaknál is vannak ilyenek. A nőknél is. De NEM MINDEGYIK ilyen.

Nem gondolod hogy rossz helyen keresgélsz?

2020. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem minden nő van fenn tinderen. Amúgy semmi ördöngősség nincs az utazgatásban, nem kerül egy vagyonba. Na meséld csak el szépen, mi az az átlagos meló?
2020. szept. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%

Évi 1 2 út nem fér bele? Európán belül az már nem egy nagy ősszeg.

N28

2020. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező, a közmunka (ahogy üzenetben leírtad) nem épp átlagmeló. Innentől kezdve nem értem a kérdést.
2020. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztaltam én is ezt, de nem tudom, hogy mi ez az utazás mánia és az antiutazós dolog. Akik szeretnek utazni, azok nagyon nyomják, hogy anélkül nem teljes az élet, és mennyire unalmas és szomorú lehet az élete annak, aki nem utazik, és az antiutazók meg szídják őket, hogy sekélyesek és felszínesek az utazók...


Szerintem ez a dolog annyira eltörpül egy kapcsolathoz szükséges többi dolog mellett. Tudjátok, az unásig ismételt szavahihetőség, megbízhatóság, becsületesség, kedvesség, gyengédség, figyelmesség ésatöbbi

2020. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%
Nekem volt màr szakàcs, meg raktàros is. Utàlok utazni. Nincs Tinderem.
2020. szept. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
13%

jaja majd 30 felett már nem válogathatnak ennyit...


a 30 pasi aki most full gazdag jól keres utazgat és jó csajokat szed össze az 10 év múlva is megteheti, hogy 20-onéves csajokkal legyen és nem 40-hez közeliekkel...


akiket addigra elhagynak egy porontyal a nyakukon

2020. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!