Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek fontos / szeretnétek, hogy a barátnőtöknek nőies munkája legyen?

Figyelt kérdés
Pl.: körmös, pillás, fodrász, sminkes, kozmetikus, ruhabolti eladó, takarítónő, virágárus...

2020. szept. 22. 17:30
A kérdező szavazást indított:
Igen, nagyon fontos
Örülnék neki, de nem ez a leglényegesebb
Nem érdekel, mi a foglalkozása (amíg nem ütközik törvénybe, stb)
Inkább kevésbé nőiesebb munkája legyen
Nagyon nem örülnék ilyesmi foglalkozású barátnőnek
35 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Ezek az én értékrendem szerint elég ciki és megalázó munkák. Elvárom hogy a nőnek is valami kihívásokkal teli, agyat is igénybe vevő, komoly, jól jövedelmező állása legyen, ne ilyen alibi munkákkal élősködjön rajtam.
2020. szept. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm egy múzeumban restaurátor - ez nőies vagy férfias munka?

Nekem sose számított, hogy mi a barátnőm munkája. Két dolog számított: ő szeresse és beleférjen az értékrendbe (vagyis prostituált ne legyen például).

A fenti munkák nekem nem különösebben vonzóak és falnak is mennék, ha ezekről mesélne, mert nagyon távol állnak tőlem.

25/F

2020. szept. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Mióta az a nőies munka, amihez keveset vagy semmit nem kell tanulni?
2020. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Simán írhattad volna a szülésznőt, védőnőt, óvónőt, tanítónőt is.. ezek tipikusan nő munkák, nem véletlen vegződik mindegyik alapvetően "nő"-re.


Amúgy nem mindegy. Szeresse amit csinálj, fejlődjön benne.

2020. szept. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, ez a kitétel, h “nem ütközik törvénybe”... most mi lesz a bérgyilkos melómmal? 😕
2020. szept. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Óvónő vagyok. Szerintem, ez nőies szakma.
2020. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
A felsorolt munkákhoz nem kell nagy tudás. Szinte bárki el tudja végezni.
2020. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért egy óvó vagy védőnőihez végig kell talpani 4 évet. Nem nehéz, de kell kitartás és sokan kiesnek ott is (nem azért mert nem akarják, hanem mert nem megy a tanulás, lusták)
2020. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem fontos, nem a munkája miatt jönnék össze vele. Bár vannak számomra bizarr munkák, amik miatt nem szívesen ismerkednék a nővel (például boncorvos), de általánosságban mindegy, hogy mit dolgozik, csak szeresse csinálni és dolgozzon.
2020. szept. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 peca1000 ***** válasza:
Felőlem bányász is lehet, vagy kőmüves, autószerelő is, csak ne legyen szexmunkás, illetve ami gusztustalan (boncmester, fehérjefeldolgozó stb).
2020. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!