Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan nővel, aki 34 évesen még a szüleivel él?

Figyelt kérdés
Dolgozik és besegít a háztartásban, de amíg nem alakul ki komoly kapcsolata, nem szeretne elköltözni

2020. okt. 5. 13:44
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
46 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%
Remélem, ugyanannyi degradáló választ fogok itt is olvasni, mintha férfi írta volna a kérdést...
2020. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
18%

34 évesen nem tudott még egy albérletet kivenni?

Akkor eddig milyen pasi állt vele szóba?

Gondolom busszal jár vagy biciklivel...

phfffffff

kb ennyi a véleményem.Ha tinderen találok ilyen és van match vele pár üdítő és ha nem jön fel a 3 szobás belvárosi lakásomba mehet haza villamossal mert a taxit se fizetem ki neki.

2020. okt. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
47%
Nem azért mert a szüleivel él, hanem mert 34 és én csak 28 vagyok, ezért nem.
2020. okt. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

Az attól függ! Most az életkorban saját magamhoz képzelem (kicsit csalok, de így könnyebb beleélni magam), szóval:


Nem jönnék össze vele, ha:


- Azért él otthon, mert a szülei uralkodnak rajta lelkileg vagy akár fizikailag

- Azért él otthon, mert a fizetés nagyrésze a napi minimum 1-1,5 doboz cigikére megy (+ kísérőnek valami alkohol)

- Azért él otthon, mert abban a felfogásban él, hogy a férfinek kell lakást biztosítania neki

- Azért él otthon, mert "eh, jó ez így"



Összejönnék vele, ha:


- Azért él otthon, mert egyszerűen csak így alakult és élt már külön, csak visszaköltözött

- Azért él otthon, mert a szülei +75 évesek és betegek

- Azért él otthon, mert így spórol a későbbi időkre

- Azért él otthon, mert az emberek világát gonosznak tartja így azzal a két(?) emberrel él akiket szeret és akik őt szeretik.

2020. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

2: Ne haragudj, de minek vegyek ki albérletet, mikor az elvinné az egész fizetésemet??? Amit így viszont félre tudok tenni és később, ha úgy alakul valakivel, nem kell hitelbe hajszolnom magam. Kicsit gondolkodni is kellene!

Egy értelmes férfi nem ez alapján választ párt, ahogy nő sem.

2020. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

Én sem pasinál, sem nőnél nem értem miért kellene albérletre (saját helyi árat írok) 150-200 ezret kiadni, ha amúgy a felnőtt gyereknek jó a kapcsolata a szüleivel és mondjuk azok nem tudnak a gyerek alá tenni egy házat vagy lakást.Miért jó kicsapni az ablakon évi 1.800000 ft alsó hangon, hogy aztán valaki hazamenjen egy üres kéglibe ahol max a macskája vagy a szobakutyája várja?Miért gond ha valaki inkább félreteszi ezt az évi összeget aztán majd ha komoly kapcsolata lesz beruházzák egy házra....

Csak azért, hogy valaki elmondja magáról hogy bérel egy lyukat tényleg érdemes ennyi pénzt kitenni az ablakon?:D:D

2020. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
20%
Kis mamahoteles lúzernek/éhenkórásznak gondolnám, így nem jönnék össze vele.
2020. okt. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
Ha amúgy külső-belső számomra okés az akkor igen.
2020. okt. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem ettől függ. Attól, hogy a kisugárzása meg fog-e :)


43/F

2020. okt. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
21%

az ilyen mamahoteles nőkkel akik csak a kifogást keresik miért ne álljanak a saját talpukra tele tinder meg az összes társkereső.

de szerintem itt is jelen vannak.

Készbe könnyebb beleülni mint valamiért megdolgozni.

2020. okt. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!