Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire kihalt már az online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire kihalt már az online ismerkedés a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Én nem tudom mi van, de bármelyik platformon írok a nőknek, sehol semmi. Se egy válasz, de még el sem olvassák.

Nem értem ezeket a sikersztorikat akik online ismerkedtek össze a feleségükkel/férjükkel. Mert nekem ebben semmi siker érzetem nincs csak frusztráltság.

A kedvencem pedig az, hogy korombeliek nincsenek a társkeresőkön, de még a közelembe sincs senki.

Tinder is teljesen ócska lett már, sok kamu profillal, ezer éve be nem lépett csajokkal, vagy olyanokkal akik nem válaszolnak.


Ha nagyon nagy szerencsém van akkor 1000 alkalomból egyszer beszélgetek egy csajjal akivel kiderül, hogy baromira nem jön be, külsőre se belsőre.


És teljesen mindegy milyen képet rakok ki, milyen leírást, hogyan nyitok. Már próbáltam ezer féle módon variálni, semmi nem működik.


Huszonéves pasik ti hol ismertétek meg a barátnőtöket?


2020. okt. 21. 20:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
ÉLET. Oda kell menni egy nőhöz.
2020. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hova, hol, kihez? Kovid van nincsenek programok. Ráadásul ez az élőben odamegyek ez már régen se volt menő, valószínűleg elhajtanának a fenébe. De hát biztos itt gyakorin mindenki pua módszerekkel ismerkedik.
2020. okt. 21. 20:24
 3/22 anonim ***** válasza:
5%
#2: te hol voltál az előző negyed évben? Már szinte minden program van ismét.
2020. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolnátok? Nem kell a kioktatás. Jelenteni fogom az adminoknak.
2020. okt. 21. 21:03
 5/22 anonim ***** válasza:
56%

Pedig lehet ismerkedni élőben, csak nyitott szemmel kell járni.

Én most kutya menhelyen segítek, tele van jobbnál jobb nőkkel, és az értékrendjük is rendben van.Próbálj valami hasonlót, én neten biztos nem ismerkednék, az már tényleg nehéz ügy.

2020. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%

Élőben ismerkedj!


Amúgy simán lehet hogy szarul nézel ki csak nem látod be, aztán jobb kategóriában játszó nőknél akarsz sikert. Ami lehetetlen

2020. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%
Én is így vagyok ezzel, kb sehol nem lehet ismerkedni már.
2020. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Sok türelem kell hozzá, egyszerűen ne add fel. A netes társkeresésnél azért van nehéz dolgod, mert egy nőre 10 pasi jut. Na abból a 10 pasiból, csak kettő keres társat 8 meg sexre hajt, nagy rutinnal. A nők meg az alfahímet keresik, ha tudat alatt is, ezért mindig olyat fognak ki, aki persze ejti őket, de ettől csak még nehezebben tudod megközelíteni őket. Jó időben jó helyen kell lenned, elkapni azt az egyet időben aki épp regisztrált. Egy javaslat hajts azokra akik fotó nélkül vannak fenn. kevesebb levelet kapnak, nagyobb az esélyed is , hogy kincsre lelsz.Ráírsz egy szép nőre semmi esélyed túl sok levelet kap, kitartás türelem, és egy nagy adag szerencse amire szükséged lesz.
2020. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Önkéntesként dolgoztam több helyen. A férjemet egy nemzetközi rendezvényen ismertem meg, ahova fogyatékkal élő fiatalokat vittünk. Oké, nemzetközi rendezvények most nincsenek, de önkénteskedni lehet. És úgy gondolom, ott normális értékrendű emberekkel lehet ismerkedni. Mellesleg valami jót is teszel. Egyik válaszoló említette az állatmenhelyt; szintén nagyon jó terep ismerkedésre. Az önkéntesek feladata általában a kutyák sétáltatása, teljesen jó közeg lehet egy kis beszélgetésre. Ha nem mozdulsz ki a négy fal közül, nyilván nem fog sikerülni.
2020. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
37%

Netes ismerkedésre ne pazarold az idődet.

Amúgy ha lenne szociális életed, (valamilyen hobbi v.sport, baráti társaság) biztos már régen lenne barátodnőd.Szóval tegyél érte.

22L

2020. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!