Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi a video igazságtartalma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a video igazságtartalma?

2020. okt. 22. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
67 százalék.
2020. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1 perc után meguntam, de addig jókat mondott, alap dolgok ezek.
2020. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezek alap dolgok, azt gondolom maximum olyan 20-25 éves korára ezekre magától rájön minden srác. (Az alfábbak már tizenévesen.) Persze nyilván jó egy helyen összegyűjtve látni őket, nem hülyeség az alap tudást néha újra feleleveníteni. Ha normálisan, pláne jól kinéző pasi vagy, aki bejöhet a csajnak, akkor igen, még azon belül is kell taktikázni, hogy hogyan írj rá. A legtöbb nő tényleg elokádja magát a "Szia! Mizu? :)"-tól, vagy a "Szia! Van kedved ismerkedni? :)"-től.


Mondjuk ha jól értem a videó elejéből, akkor ez a srác arról beszél, hogy Instán vagy Facebookon írjunk rá ismeretlen csajokra. Szerintem az elég gáz. Viszont ugyanezek a tanácsok működnek Tinderen, illetve más netes társkeresőkön is. Szóval ott lehet őket hasznosítani, ha valaki véletlenül még nem volt eddig ezekkel tisztában.

2020. okt. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából jókat mond, ami nekem fura, az az, hogy direkt nem ír vissza. Szerintem az szemétség, ha csak azért csianlja, hogy várasson. Ha mondjuk tényleg dolga van, az oké, de igenis kell néha olyan, hogy folyamatosan chateltek egy ideig.
2020. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljes mértékben. Újat ugyan nem adott, de amiket mondott azok igazoltan hasznos tippek.
2020. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ezektől függ. Ha "jócsávó" vagy, akkor a sziamizu-ra is vissza fog írni, sőt, ő fog érdeklődni. Ha nem, akkor pedig mindegy , mit írsz, nem jön válasz. Én próbáltam első üzenetnek egyedi karkötőjéről kérdezni, vagy tényleg extrém "hol vetted a csizmád" és hasonlókkal -tehát egyáltalán nem szokványos átlagos üzenetekkel- is közeledni. Egyikre sem jött semmi válasz.
2020. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Egyikre sem jött semmi válasz.


Az a bunkóság fellegvára lenne.

2020. okt. 22. 20:26
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6.

Miért nem tudtok árnyalatokban gondolkodni? Ne csak végletekben, szélsőségekben. Nem csak kbszott csúnya srácok vannak, akiknek semmi nem jön össze, vagy csak kbszott jóképűek, akiknek minden semmi munkával.


Vannak olyan jó értelemben átlagos, picivel átlag feletti férfiak, akik előtt nem esnek hasra a nők csak a kinézetük alapján, de ha még odateszik magukat és pl figyelnek olyan szabályokra is, mint amikről a videóban is szó van, meg még más módokon is megtanulnak csajozni, adni magukra, stb, akkor lehetnek nekik is bőven sikereik. Szóval nem csak ezen múlik minden, ami ebben a videóban van, de ez is egy komponense a sikernek, aminek még sok más komponense is van.


Ezt nem szeretem, amikor mindent leegyszerűsítetek. Ennél összetettebb az élet.

2020. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8: Én meg a kliséket nem szeretem. A sztereotípiás klisés semmitmondó dolgokat, amiket a videóban láthatsz. Amikor megfogalmazza a "tutit", hogy "99 százalék, és sikerül". Hát nem. Csak saját példámat hoztam, hogy 0 százalékkal lettem sikeres a nőkkel akár évtizedes sportolás, akár az "egyedi üzenetek" és hasonló klisés tanácsok után. Végigjártam ezt az utat, továbbra is egyedül. És nem gondolnám, hogy én vagyok az 1 százalék, mert "99 százalékban sikerül".
2020. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9. Lehet tényleg nagyon csúnya vagy, amin semmi nem segít, ha jó nőt szeretnél.

Lehet képtelen voltál levetkőzni a béta/nőkhöz dörgölőző/jófiúskodó énedet évtizedek alatt is.


Nem tudom az okát, nem ismerlek. (Ezeket nem bántásból mondtam.) Én 21-23 évesen tanultam meg csajozni úgy, hogy 21 éves koromig szűz voltam és ezek a neten olvasott különböző módszerek rengeteget segítettek a fejlődésben. Rengeteget olvastam a csajozásról angolul és magyarul. Nem kell mindent elhinni, nem kell mindent 100% készpénznek venni, de érdemes nyitott szemmel járni, meghallgatni a különböző tanácsokat, aztán közben gyakorolni és ezáltal saját magadnak kialakítani a neked segítő dolgokat. (Edzés, dumák, viselkedés, stb) Ezt sem kell kisarkítani, hogy 1% és 99%. Sokaknak sikerül, sokaknak nem. A videóban azért mond 99%-ot, hogy önbizalmat töltsön azokba, akik még csak most fognak próbálkozni, most kezdenek bele, mert a magunkban való hit, az önbizalom is fontos része a csajozásnak. Aki úgy indul csajozni hogy "na én biztos egy nőnek sem fogok kelleni, biztos mindegyik elutasít", annak tényleg nem is lesz csaja. Akiből kiveszik a hit saját magában (ez sok férfival megtörténik még huszonévesen) az onnantól kezdve ezerszeresen megnehezíti a dolgokat.

2020. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!