Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol van az aranyközépút az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az aranyközépút az első szexnél?

Figyelt kérdés

Nem értem a korombeli 20+ os pasikat. Ha egy nő az első vagy második randin lefekszik egy pasival, de csak mert egyébként ismeri régóta, kolléga, haveri körből valaki, akkor az a pasi másnap már nem ír, vagy jön olyan szöveggel, hogy még nincs túl az exén és legyünk egyenlőre barátok.

Ha meg túl sokáig húzza, akkor azért dobják.


2020. okt. 28. 11:28
 1/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
64%

Szerintem nem nagyon van ilyen, minden helyzet más.

Én "első" (amúgy második) randin lefeküdtem a férjemmel, 18 évesek voltunk, ő meg szűz volt, nekem meg a második és utolsó férfi az életemben.


De akik pl azért gabalyodnak össze, mert inkább csak nagy a szexuális ráhangolódás ne is várjanak mást...pont az lesz, amit írtál. Illetve, ott van, amikor csak egy lelki nyugalmi, szakítás utáni szexre kell valaki. Ezt bele kellene kalkulálni, picit felismerni....de ezt kb lehetetlen.


Persze, nem mondom, hogy le kell feküdni elsőmásodik randin, sem hogy várni 2 hónapot még 20 évesen is, de ebben nem nagyon van jó vagy rossz...


De az tény, most 26 éves fejjel, ha most ismerkednék a férjemmel, talán várnék pár randit, de csak azért, hogy még izgibb legyen :D

2020. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Sehol, nincs ilyen. Minden embernek más igénye vannak ilyen téren is. Én spec az első alkalommal inkább csak pettingelnék még így 32 évesen is, hogy megismerjük egymást ilyen téren. :)) Bár lehet, hogy néhány óra játszadozás után, végül nem csak az lenne belőle. :D
2020. okt. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Korabbi randikon ahol nem volt szex elso/masodik randinal ott lekopott az illeto. En a mostani parommala masodik randin lefekudtem, kicsit csalodott voltam hogy ilyen hamar kezdemenyez szexet, de belementem mert miert ne meg kivsit tartottam h felszivodik. de! Egyebkent udvarias volt es megszervezte a randikat, uh sejtettem h nem biztos h ez a vege a talalkozoinknak.

Szerintem utólag nezve meg varhattunk volna mert nem az az ember aki ezen megsertodik. Na most nem tudom h ez h relevans neked :D lenyeg hogy menj azzal amit a szived diktal es ha nem akarsz masodik randin lefekudni, ne tedd. Ha amugy kuldesz eleg jelzest a pasinak h bejossz, varni fog. Nyilvan honapokat sem kell varni bizonyos kor folott talan fura is.

2020. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

"Ha meg túl sokáig húzza, akkor azért dobják." - ha meg taktikázik, akkor azért:)))

Kérdező, szerintem egy nő legyen önazonos, akkor szexeljen, amikor szexelni kíván, és ne taktikázzon.

2020. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom, de akivel én a "szexig" eljutok, azzal már vagyok olyan kapcsolatban, hogy ezt meg tudjuk beszélni.

Egyszer dobtak azért, mert pár randi és egy hónap ismerkedés után nem voltam hajlandó lefeküdni az illetővel. De egyáltalán nem bántam.

2020. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

"Nem értem a korombeli 20+ os pasikat. Ha egy nő az első vagy második randin lefekszik egy pasival, de csak mert egyébként ismeri régóta, kolléga, haveri körből valaki, akkor az a pasi másnap már nem ír, vagy jön olyan szöveggel, hogy még nincs túl az exén és legyünk egyenlőre barátok."


És? Ugyanez lenne akkor is, ha csak randizgatnátok. Egy kósza dugás nem jelent semmit. Akkor csináld, ha önmagában szeretnéd és ne akkor ha valamit el akarsz érni általa.


Én pl viszonylag hamar sort kerítek a szexre. Mindegyik tartós kapcsolatom és a házasságom is úgy kezdődött, hogy legkésőbb a harmadik randin már lefeküdtünk...

2020. okt. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Ennek semmi köze az első szex időpontjához.


Ennek ahhoz van köze, hogy olyan pasasokkal jössz össze, akik csak szexet akarnak tőled, és bármikor kapják meg dobnak, ha meg nem kapják meg gyorsan, akkor szintén dobnak (gyaníthatóan van náluk más jelentkező is, így aztán nem várják meg, míg méltóztatsz szétrakni, ha a többi versenyző azzal előzne be, hogy gyorsan megteszi).


A megoldás? Keress olyan férfit, akinél nincs sorállás, persze akkor nem a legfelső polcról fogsz válogatni (vagy várd meg, míg ráakadsz egy felső polcos véletlen éppen szingli pasira, de addig sajnos elég sok pinabubus fog eljátszogatni veled)

2020. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a tartós kapcsolat nem ezen fog múlni mikor van első szex... én pl csak olyannal szexeltem akivel már szex előtt szinte biztos lehettem hogy hosszú távú kapcsolat lehet. A csóknál már sokminden kiderül eleve, ha ott rossz úgysincs tovább. Eddig bejöttek a megérzéseim... remélem ez az utolsó kapcsolatom amiben vagyok (48N)
2020. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-esnél a pont. Ha a férfiak akkor is lelépnek, ha lefekszel velük, és akkor is, ha meg akarod váratni, akkor egyértelmű hogy túl jó pasiknál próbálkozol.
2020. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Két punci között...
2020. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!