Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha nem érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha nem érzem magam érettnek egy kapcsolatra 23 évesen?

Figyelt kérdés
Ha megpróbálom elképzelni hogy milyen lenne ha barátnőm lenne, akkor mindig azt érzem hogy még nem vagyok rá készen, pedig már 23 vagyok. Meg attól is tartok hogy nagy elkötelezettséget igényel egy lány. Pedig szereték barátnőt, de még is azt érzem hogy nem való nekem. Pedig ennyi idősen már kéne.
2020. okt. 29. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kéne. Akkor kéne, amikor majd késznek érzed magad erre :) addig nyugodtan ismerkedj, szórakozz, de csak a miatt, mert “kellene”, ne keress egy barátnőt. :)
2020. okt. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolsz, hogy mi tenne éretté egy kapcsolatra? Van akik 10 évvel korábban megteszik, és fel sem merül bennük a kérdés.
2020. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy csak úgy érzed, nincs esélyed a nőknél és próbálod inkább elhitetni magaddal, hogy áá nem való még neked ez?
2020. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is ezt erzem nokent azt sem tudom hogyan kellene baratnokent viselkedni.
2020. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!