Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy reagálnátok, ha egy srác megjegyezné, hogy nagyon szomorúak szemeid, de olyan közben pedig olyan nagyon szép is?

Figyelt kérdés
2020. nov. 2. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, megköszönném, mert végülis valami dicséret félének tűnik, de nagyobb jelentőséget nem tulajdonítanék neki. Ez az ő véleménye én meg nem tudom megváltoztatni a szemem kinézetét.
2020. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából semmit, mert másoktól pont azt hallom, hogy milyen "mosolygós" szemeim vannak.

Megköszönném, de ennyi.

23/L

2020. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De nem lenne gáz hogy ilyet mond?


Ha nem is pont így fogalmazna, de hasonlóan. Ugye nem sértődnétek meg?


Kicsit olyan a lány mosolya aki tetszik, mintha mosolygás közben "mintha majdnem sírna" a szemei olyan szomorkásak. De lehet csak nekem.

2020. nov. 2. 22:17
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is szomorú de csillog .. ennek mi az oka?
2020. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csillog tényleg?

Neki is kb olyan.

2020. nov. 2. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Vagy mi a gáz abban, hogy kifejezed a véleményed?


Ha tényleg olyan szemei vannak, akkor nincs abban semmi, hogy megjegyzést tettél rá, sőt jobb, mint a semmitmondó betanult, kamu bókok.

2020. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, de tudom, hogy én egy elvontabb művészlélek vagyok (pl. a munkahelyi fotózáson is azt a képet választottam ki végül, amin kifejezetten szépek a szemeim, de szomorúak, mintha tényleg mondanék velük valamit, egy történetet). Ha nem ilyen típus, akkor le fog azon akadni, hogy "az tetszik neki, ha szomorúnak lát?", "depisnek nézek ki?", sőt biztos olyan is lesz, aki bunkónak tart.
2020. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!