Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az gáz ha az utcán látható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha az utcán látható nők 99 százaléka nem jön be, és kizárólag az ilyen típusúak tetszenek?

Figyelt kérdés

Mint például Sylvie Kalman, Maros Mirtill és hasonló kaliberek, páldául:

[link]

[link]

[link]

Azt még hozzátenném, hogy a szépségük mellett frusztrálnak is több szempontból. Egyrészt hogy nőnek születhettek, ezáltal munka nélkül élhetnek csillogó, gondtalan highlife luxuséletet. Jó a többségnek alá kell feküdnie, de az átlag nők is ugyanúgy cserélgetik a férfiakat, csak ők nem kapnak cserébe palotát, repülőt, sportkocsit, meg minden.

Másrészt persze azért mert nem lehet ilyen nőm, csak alkalmanként, ha fizetnék érte egy vagyont.

Tök jó lenne ilyen meseszép csúcsragadozókkal élni, együtt lenni velük luxuskivitelben, erre meg ha nőt akarnék elborzaszt a kínálat. Átlagos, szürke, csóró és unalmas nőknél kéne próbálkoznom. Én betanított munkás vagyok (már amikor dolgozok) egy vidéki kis falu lepukkant Kádár-kockájában, mama hotelben, úgyhogy errefelé nem látni ilyen angyalokat, de szerintem a monumentális Budapesten is csak egyes elithelyeken. Nem tudom van-e a csillogó javakat nélkülözve élni.



2020. nov. 5. 20:26
A kérdező szavazást indított:
Gáz
Nem
68 szavazat
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
*Nem tudom van-e értelme a csillogó javakat nélkülözve élni.
2020. nov. 5. 20:27
 2/37 A kérdező kommentje:
Szerintem minden férfi és nő vágyik erre, nem?
2020. nov. 5. 20:28
 3/37 A kérdező kommentje:

Azt a mindenit:

[link]

2020. nov. 5. 20:29
 4/37 anonim ***** válasza:
99%
Nem gáz, legalább nem szaporodsz.
2020. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
85%
Állj le a piáról Balu!
2020. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
93%
Nem gáz.Egyedül fogsz meghalni,de hé!Érdekel ez valakit?Na ugye!
2020. nov. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha te beéred a photoshopal, egészségedre. Én inkább a valódi nőket választom.
2020. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

*7

Videókban is ugyanígy néznek ki. Az igaz, hogy plasztika meg smink, de hát kit érdekel? Teljesen természetesen, smink nélkül szép nőt még nem láttam. Meg aztán az is műtetti meg photoshopolja magát akiről nem is gondolnánk. Valódi nő sminket se használ, de olyan bátor nő meg nincs, mert akkor már olyan csúnyák mint egy férfi.

2020. nov. 5. 20:54
 9/37 anonim ***** válasza:
98%
Nem gáz, csak akkor fogadd el, hogy egyedül fogsz maradni. Álmodozni viszont lehet.
2020. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha te erre vágysz, tegyél meg érte mindent, lehetősége mindig van az embernek.

Csak nagyon kérlek ne általánosíts, mert én speciel nem látok sok különbseget és nem is érzek több vonzódást az ilyen nők iránt, mint egy kirakatbábunál.

Az én párom vagy egy lehelletnyi sminket rak fel, vagy semmit és szerintem gyönyörű :)

2020. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!