Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már olyan, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy azért nem jöttél össze egy nővel, mert túl bonyolultnak, összetettnek találtad a személyiségét?

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Olyan nem volt hogy túl bonyolult lenne. Csak olyan, akivel túl bonyolult lett volna a kapcsolat, mert személyiség zavaros volt a csaj.

Egyáltalán mit jelent az, hogy valakinek "túl összetett" a személyisége?

Ez nem csupán eufemizmus arra hogy egy hisztis picsa?

2020. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem hisztis, sőt. Inkább borzasztóan toleráns, és még azután is kedves és segítőkész, hogy direkt bunkó voltam vele, hogy lekopjon.

Egyébként nagyon intelligens, energikus, jó humora van, de valahogy mindig zavarban vagyok tőle és nem tudok rajta kiigazodni.

2020. nov. 8. 16:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen van. Nekem is volt olyan, akitől tartottam, de amúgy nagyon vonzó volt. Persze butaság volt megijedni, mert mára kiderült, hogy nagyon is hasonlóak vagyunk, csak sajna, ha a szekér elmegy, akkor elmegy.
2020. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Nincs olyan összetett személyiség, hogy azt mondjam nem éri meg próbálkozni nála.
2020. nov. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Dehát ezeknek minden nő összetett és bonyolult, aki az análon és a gechinyelésen kívül másra is vágyik -.-
2020. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
En a no vagyok, es jol leirtad, annak idejen miert nem jottek velem ossze.
2020. nov. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Velem fordítva történt jellemzően. Sokan találtak izgalmasnak, érdekesnek, szórakoztatónak, akiket én sajnos közel sem annyira, mint viszont.

Aki mások szerint túl bonyolult, annak nem lehet, hogy más meg "túl egyszerű"?:)

2020. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Aki egyszerűnek érzi magát az valóban zárkozott és keveset tapasztalt az életből.
2020. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltak nők, akik szimpatizáltak velem, de zavart, hogy túl komplex a gondolkodásuk. Néha mondtak valamit, amiről csak később jöttem rá, hogy egy többértelmű poén része vagy egy utalás. Máskor pl. együtt néztük egy filmet, amiben sokkal magasabb szintű összefüggéseket felfedeztek, mint én. Emiatt butának és egyszerűnek éreztem magam mellettük, inkább elmenekültem.
2020. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
Bonyolult (értsd: átláthatatlanul kusza, szövevényes, kiszámíthatlan) lelkivilágú nővel nem jönnék össze, de "megérthetően öszetett", sokoldalú érdeklődésű nővel szívesen ismerkedem. :)
2021. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!